Як зробити свій внесок

From mediawiki.org
This page is a translated version of the page How to contribute and the translation is 100% complete.
Other languages:


Plug-in Noun project 4032.svg
Контент усіх проєктів Вікімедіа розміщений на умовах вільних ліцензій. Пишіть код, щоб мати доступ, перетворювати і нарощувати цей величезний збір вільних знань. Користуйтеся посібником, щоб почати використовувати API, доступний на всіх вікі MediaWiki, та інші API для вмісту і Вікіданих. Доступні також інші джерела вільних даних, у тому числі XML- та SQL-дампи.
Source code project 1171.svg
Наш вихідний код відкритий і безкоштовний. Оберіть проєкт, запропонуйте патч і вирішіть ним якусь проблему!

У проєктах Вікімедіа застосовуються різні мови програмування, як-от PHP з JavaScript у MediaWiki та його розширеннях, Lua (в шаблонах), CSS/LESS (зокрема у скінах), Objective-C, Swing та Java (у мобільних застосунках та Kiwix), Python (у Pywikibot), C++ (у Huggle) чи C# (в AWB).

Створюйте ботів для обробки вмісту та розміщення ваших інструментів на Toolforge. Працюйте над мобільними додатками або настільними програмами. Або допоможіть Site Reliability Engineering підтримувати конфігурацію сервера.
Hammer - Noun project 1306.svg
Тестування
Допоможіть покращити якість наших проектів через тестування PHPUnit, автоматизоване тестування браузерів у Selenium і неперервну інтеграцію. Повідомте про свою першу знайдену помилку або допоможіть з наявними звітами про помилки.
OOjs UI icon message.svg
Як технічний представник, допомагайте іншим вікімедійцям з технічними проблемами, передавайте Тех. новини для інформування користувачів про те, що може на них вплинути, і долучайтесь до групи представників і списку розсилки, щоб діяти як міст між розробниками і Вашим локальним вікі-проєктом.
OOjs UI icon book-ltr.svg
Користувачі, що володіють англійською, можуть допомогти покращувати документацію MediaWiki, інші важливі сторінки підтримки і, по-суті, будь-які сторінки цього сайту.
OOjs UI icon language-ltr.svg
Якщо ви вільно володієте мовою, яка відрізняється від англійської, ви можете долучитися до перекладу цього веб-сайту та програмного забезпечення MediaWiki.
OOjs UI icon speechBubbles-ltr.svg
Домагайте користувачам та розробникам, беручи участь в роботі служби підтримки і інших засобах спілкування та соціальних медіа MediaWiki.
Vitruvian Man Noun project 6674.svg
Допоможіть застосувати принципи дизайну Вікімедіа у проєктах, яким потрібні користувацькі відгуки.
Community Noun project 2280.svg
Візьміть участь у зустрічах товариства в інтернеті або реальному світі.
Learning - The Noun Project.svg
Посібники та покрокові інструкції для технологій MediaWiki та Вікімедіа

Більше корисної інформації

Зв'язок

  • Увійти в контакт зі спільнотою Вікімедіа можна різними способами.
  • Можете також підписатися й поширювати новини Вікімедіа у вашій соціальній мережі.
  • Можете також підписатися на новини технічного характеру, аби отримувати на власній сторінці обговорення щотижневий звіт про нові зміни програмного забезпечення без зайвого професійного жаргону.

Редагування та обговорення у MediaWiki

Якщо Ви ще не користувались MediaWiki: