Reading/Web/Desktop Improvements/Second prototype testing/uk

From mediawiki.org
This page is a translated version of the page Reading/Web/Desktop Improvements/Second prototype testing and the translation is 82% complete.
Outdated translations are marked like this.

Інструкції

 1. $prototypeБудь ласка, відкрийте прототип у новій вкладці$closingtag (на стаціонарному комп'ютері чи ноутбуці).
 2. Створіть новий розділ на цій сторінці використовуючи форму нижче (її буде передзаповнено з запитаннями, на які треба відповісти).
 3. Заповніть Ваші відгуки про прототип в новоствореному розділі.


ⓘ Якщо Ви надаєте перевагу надіслати відгуки поштою, будь ласка, надішліть їх Ользі Васільєвій за адресою olga@wikimedia.org.

⚠ Пам'ятайте, що оскільки це прототип, більшість посилань не працюватимуть, а також, що можуть бути деякі інші баги або приклади дивної поведінки, на які Ви наштовхнетесь.

⚠ На жаль, «форма для нового розділу» не сумісна з Візуальним редактором. Якщо Ви використовуєте Візуальний редактор, будь ласка, створіть новий розділ вручну та перекопіюйте туди питання для відгуку (перелічені нижче).

⚠ Під час тестування ми б хотіли, щоб Ви сфокусувались на новому представленні «прилиплого» заголовку, а також представленні інструментів користувача вгорі сторінки. Однак відгуки та ідеї про решту функціоналу також вітаються.

Попередній перегляд запитань для відгуку

 1. Приділіть хвилину щоб озирнутись, прокрутити вгору-вниз сторінки, прогляньте кілька різних сторінок. Які Ваші початкові враження? Щось є важкозрозумілим? Зручним? Особливо цікавим? (Майте на увазі, що оскільки це прототип, частина посилань може не працювати й що можуть бути інші баги чи приклади дивної поведінки, на які Ви наштовхнетесь.)
 2. Повільно прокрутіть сторінку донизу. Тепер прокрутіть трішки вгору. Що Ви помічаєте? Яке Ваше враження щодо цього досвіду?
  1. Чи є представлені функції корисними для Вас? Чи є якісь функції, які особливо корисно мати під рукою під час читання чи редагування?
  2. Чи є якісь функції, до яких Ви б хотіли мати доступ, які не представлені в новому заголовку?
 3. Тепер прокрутіть назад нагору сторінки. Уявіть, що Ви б хотіли перейти на сторінку своїх налаштувань. Чи зрозуміло для Вас як це зробити? Що Ви думаєте про цей досвід?
 4. Будь ласка, додайте будь-які фінальні думки, ідеї чи запитання.

Feedback