Фабрикатор

From mediawiki.org
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Phabricator and the translation is 100% complete.

Фабрикатор — платформа розробки програмного забезпечення з відкритим кодом. У Вікімедії багато проєктів використовують Фабрикатор для управління проєктами, звітування про помилки програмного забезпечення та запити функцій (див. Як повідомити про помилку ).

Перейти у Фабрикатор Вікімедіа

З чого почати

Phabricator is for software bug reports, feature requests, and planning work.
  • To ask technical questions about Wikimedia projects, see m:Tech
  • To ask technical questions about MediaWiki in non-WMF installations, see Project:Support desk

Якщо у Вас є запитання, гляньте, будь ласка, сторінку Довідки. Ваші запитання будуть доречними.

Щоб отримати базовий огляд того, що таке фабрикатор і що може робити, перегляньте навчальні відео (або перегляньте ці слайди, якщо ваша пропускна здатність обмежена).

Поширені перші дії:

Щотижневі оновлення/вікно обслуговування

У Фабрикатора немає релізів, і це означає, що ми самі вирішуємо, наскільки близько слідкувати за найновішою версією. Існує щотижневе вікно для оновлень та інших завдань з технічного обслуговування по середах о 17:00 за тихоокеанським регіоном (опівночі четверга, 0:00 UTC) (перевірте свій часовий пояс), і користувачі будуть перенаправлені до Phabricator/Maintenance. Ми не обов’язково оновлюємо фабрикатор щотижня, але зарезервуємо це вікно для використання в міру необхідності, зазвичай двічі на місяць, залежно від терміновості виправлених помилок. Очікуваний час простою протягом цього вікна становить від 0 до 30 хвилин.

Для конкретних помилок і змін запитуйте вирішені завдання за датою останнього оновлення в розділі «Віхи» та перевірте відповідні останні елементи журналу змін вище.

Див. також

Важливі підсторінки