Talk pages consultation 2019/Communication/Announce/Phase 1/uk

From mediawiki.org
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Talk pages consultation 2019/Communication/Announce/Phase 1 and the translation is 84% complete.

OOjs UI icon edit-rtl-invert.svg Check existing participant groups. OOjs UI icon add-invert.svg Create your participant group. OOjs UI icon settings-invert.svg How does your group communicate?

Давайте поговоримо про розмови

"іконка із зображенням двох хмаринок мови"

Фонд Вікімедіа планує глобальну консультацію про комунікацію. Її мета — зібрати разом вікімедійців та взагалі любителів вікі, щоб покращити інструменти комунікації.

Ми хочемо, щоб усі дописувачі мали змогу спілкуватися одне з одним у вікі, незалежно від свого досвіду, навичок чи пристроїв.

Ми прагнемо почути думки якомога більшої кількості різних частин спільноти Вікімедіа: різних проектів, різних мов, з різних точок зору.

Зараз ми плануємо консультацію, і нам потрібна ваша допомога.

Нам потрібні волонтери, що допоможуть поговорити з їхніми спільнотами чи групами користувачів.

Ви можете допомогти, розпочавши дискусію у своїй вікі. Ось що треба зробити:

 1. Спочатку, запишіть свою групу ось тут
 2. Далі, створіть сторінку (або розділ у Кнайпі чи гілку електронних листів — що звичніше для вашої групи), щоб зібрати інформацію від інших людей у своїй групі. Це не голосування чи прийняття рішень — ми просто збираємо відгуки.  
 3. Далі запитайте людей, що вони думають про процеси комунікації. Ми хочемо почути історії та іншу інформацію про те, як люди спілкуються між собою у вікі і поза нею. Будь ласка, поставте, за можливості, ці п'ять запитань:
  1. Коли ви хочете обговорити тему зі своєю спільнотою, які інструменти краще для вас працюють і які проблеми вам заважають?
  2. Які риси сторінок обговорення допомагають новачкам, а які заважають їм?
  3. Які риси сторінок обговорення напружують членів вашої спільноти?
  4. Що б ви хотіли робити на сторінках обговорення, але не можете через технічні обмеження?
  5. Які є важливі аспекти «вікіобговорення»?
 4. І нарешті, будь ласка, перейдіть до сторінки Консультації щодо сторінок обговорення 2019 на Mediawiki.org і повідомте, про що ви дізналися від своєї групи. Будь ласка, додайте посилання, якщо обговорення було публічним.

'Ви також можете допомогти створити список багатьох різних способів, у які люди спілкуються між собою.'

Не усі групи, активні у вікі чи навколо вікі, використовують ті самі способи обговорювати речі: це може бути у вікі, у соцмережах, зовнішніми каналами… Розкажіть нам, як спілкується ваша група.

Ви можете почитати більше про процес загалом на mediawiki.org. Якщо у вас є запитання чи ідеї, ви можете залишати відгук про процес консультації своєю мовою.

Дякуємо! Чекаємо на розмову з вами.