Manual:Pywikibot/sq

From MediaWiki.org
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Manual:Pywikibot and the translation is 29% complete.

Outdated translations are marked like this.
Other languages:
Bahasa Indonesia • ‎Bân-lâm-gú • ‎Deutsch • ‎English • ‎Lëtzebuergesch • ‎Tiếng Việt • ‎Türkçe • ‎Zazaki • ‎asturianu • ‎català • ‎español • ‎euskara • ‎français • ‎italiano • ‎lietuvių • ‎norsk bokmål • ‎polski • ‎português • ‎português do Brasil • ‎shqip • ‎suomi • ‎čeština • ‎Ελληνικά • ‎беларуская (тарашкевіца)‎ • ‎български • ‎русский • ‎українська • ‎հայերեն • ‎اردو • ‎العربية • ‎فارسی • ‎नेपाली • ‎हिन्दी • ‎বাংলা • ‎ไทย • ‎中文 • ‎日本語 • ‎贛語 • ‎한국어
Pwb icon.svg
Pywikibot është një librari e Python dhe një koleksion i mjeteve që automatizojnë punën në faqet MediaWiki. Fillimisht e projektuar për në Wikipedia, tani është e përdorur në të gjitha projektet e Fondacionit Wikimedia dhe në shumë wiki të tjera MediaWiki.
Get more help on mailing lists and other support channels

See also