Шаблон:DownloadMediaWiki

From mediawiki.org
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Template:DownloadMediaWiki and the translation is 95% complete.
  • Це файл в форматі zip.

В більшості операційних систем його можна розгорнути без встановлення додаткового програмного забезпечення, і саме такий спосіб рекомендовано користувачам Windows.

Ми також надаємо tar-архів (файл tar.gz). Не рекомендовано застосовувати для його розгортання 7-Zip внаслідок помилки в обробці формату PAX. Користувачам macOS слід звернути увагу на те, що The Unarchiver містить помилку, яка веде до викривлення назв файлів у tar-архівах. Натомість можна використати Archive Utility.


Ліцензія

MediaWiki — це вільне програмне забезпечення, ліцензоване під версією 2 GNU General Public License. Оскільки ліцензія MediaWiki передбачає відсутність плати, вона не дає гарантій, до межі, дозволеної відповідним законом. Для детальнішої інформації читайте повний текст ліцензії GNU GPL v.2.

Системні вимоги

MediaWiki вимагає PHP 7.4.9+ і одне з MySQL 5.5.8+, MariaDB, SQLite чи PostgreSQL. Для детальнішої інформації, будь ласка, ознайомтеся з системними вимогами і сумісністю.

MediaWiki is not compatible with PHP 7.3.0 - 7.3.18 і 7.4.0 - 7.4.8 due to an upstream bug. Use PHP 7.3.19+ or 7.4.9+ instead. See task T246594 for more information.
Увага Увага: MediaWiki is not yet compatible with PHP 8. See task T248925 for more information.