Kategoria:Rozszerzenia

From mediawiki.org
This page is a translated version of the page Category:Extensions and the translation is 100% complete.

Ta kategoria zawiera informacje i strony związane z rozszerzeniami MediaWiki.

Wyszukiwanie rozszerzeń

Podkategorie wymienione poniżej udostępniają różne sposoby przeglądania zestawu rozszerzeń. Aby zobaczyć listę wszystkich rozszerzeń, które mają stronę na mediawiki.org, przejdź do podkategorii wszystkie rozszerzenia.

Inne listy rozszerzeń zawierają:

Jeżeli nie możesz znaleźć rozszerzenia, którego potrzebujesz, możesz o takie poprosić na Extension requests.

Zwróć uwagę, że większość wymienionych tutaj rozszerzeń nie są zarządzane przez ludzi powiązanych z zespołem rozwijającym MediaWiki. Dla większości rozszerzeń nie ma gwarancji jakości oprogramowania lub jego bezpieczeństwa lub jak dobrze będzie działało z najnowszymi wersjami MediaWiki.

Otrzymywanie pomocy na temat rozszerzeń

Mamy nadzieję, że strony z dokumentacją rozszerzenia będą zawierać wszystkie informacje potrzebne do zainstalowania/używania rozszerzenia. Jeśli masz dodatkowe pytania, możesz je zadać na powiązanej stronie dyskusji lub skontaktować się z autorem (autorami) rozszerzenia, jeśli są tam wymienione informacje kontaktowe, lub skorzystać z istniejącego kanału pomocy, takiego jak lista dyskusyjna mediawiki-l lub kanał IRC #mediawiki. Prosimy nie kontaktować się z programistami MediaWiki z pytaniami dotyczącymi rozszerzeń osób trzecich!

Ulepszanie istniejących rozszerzeń

Tworzenie nowych rozszerzeń

Podręcznik:Rozszerzenia strona ma dobry opis tego jak rozszerzenia są zbudowane

Zobacz też następujące strony:

Jeśli chcesz dodać wszelkie rozszerzenia do tej strony, stwórz nową stronę i dodaj szablon rozszerzenia na górze(albo stwórz nową strone) Stworzy to przydatną skrzynkę informacyjną oraz doda strone do tej kategorii Zobacz Szablon:Rozszerzenie po szczegóły. Powinieneś również dodać jak najwięcej detali do wnętrza strony. Mądre będzie również sprawdzanie dość często by odpowiedzieć na pytania użytkowników.

Stosuj sie do wersji MediaWiki i używaj REL1_35, REL1_36, REL1_37 nazw oddziałów itd. Jeśli jakiś naprawiony bug musi być odesłany, może być on łatwo naprawiony w oddziale To również pozwala użytkownikom Gita do pracy bezpośrednio ze źródeł MediaWiki, zamiast używania plików zip i tar z nie ważnymi i niespodziewanymi nazwami Zobacz też Extension lifecycle management.

Rozszerzenia definiujące nowy hak w kodzie rozszerzenia powinny zarejestrować je na stronie rejestr haków rozszerzeń.

rozszerzenia które definiują nowe nazwy powinien je zarejestrować na stronie domyślne nazwy rozszerzeń

Zobacz też

Oświadczenie

Developerzy MediaWiki nie udostępniają pomocy przy rozszerzeniach osób trzecich i ani developers MediaWiki, ani administratorzy tej strony nie mogą zapewnić przydatności, funkcjonalności, bezpieczeństwa albo żadnej własności jakiegokolwiek rozszerzenia opisanego na tej stronie Dodanie rozszerzenia na tej stronie nie równa sie z poparciem developerów MediaWiki albo fundacji Wikimedia

Jeśli czujesz że jakieś rozszerzenia opublikowane na tej stronie jest promowane jednocześnie posiadając jakiekolwiek luki, które narażają na skrypting między-stronowy albo inne luki, które w jakiś sposób są niebezpieczne mogą i będą usuwane z poprzednim uprzedzeniem

upewnienie generalnego ostrzeżenia jest utrzymane.

Subcategories

This category has the following 25 subcategories, out of 25 total.
The number of included categories (C), pages (P) and files (F) is stated in brackets.

Pages in category "Kategoria:Rozszerzenia"

The following 3 pages are in this category, out of 3 total.