Категорія:Розширення

From mediawiki.org
This page is a translated version of the page Category:Extensions and the translation is 90% complete.
Outdated translations are marked like this.

Ця категорія містить інформацію та сторінки, що стосуються розширень MediaWiki (MediaWiki extensions).

Пошук розширень

Перелічені нижче підкатегорії надають багато способів перегляду набору розширень. Щоб побачити список всіх розширень, які мають сторінку на mediawiki.org, перейдіть до підкатегорії всіх розширень.

Інші списки розширень містять:

Якщо ви не можете знайти розширення, яке робить те, що ви шукаєте, ви можете надіслати запит на нього в Запит на розширення.

Зауважте, що більшість перелічених тут розширень не обслуговуються людьми, які пов’язані з командою розробників програмного забезпечення MediaWiki. Для більшості розширень немає гарантії якості програмного забезпечення, його безпеки або того, наскільки добре воно працюватиме з останніми версіями MediaWiki.

Отримання допомоги з розширенням

Сподіваємося, сторінка документації для розширення дасть вам всю інформацію, необхідну для встановлення/використання розширення. Якщо у вас виникли додаткові запитання, ви можете поставити їх на відповідній сторінці обговорення або зв’язатися з авторами розширення, якщо вказано контактну інформацію, або скористайтеся наявним каналом підтримки, як-от список розсилки mediawiki-l або #mediawiki IRC-канал. Будь ласка, не звертайтеся до розробників MediaWiki із запитаннями щодо сторонніх розширень!

Поліпшення наявних розширень

Створення нових розширень

Сторінка Посібник:Розширення містить гарний огляд того, як структуровані розширення.

Дивіться також такі сторінки:

Якщо у вас є розширення, яке ви хочете додати на цей сайт, створіть нову сторінку та додайте шаблон розширення вгору (або створіть нову сторінку розширення). Це створить корисне інформаційне поле та додасть сторінку до цієї категорії. Подробиці дивись у Шаблон:Розширення . Ви також повинні додати якомога більше деталей до основної частини сторінки, і буде розумно регулярно перевіряти, щоб відповідати на запитання користувачів.

Будь ласка, дотримуйтесь версій MediaWiki та використовуйте назви гілок REL1_35, REL1_36, REL1_37 тощо. Коли виправлення помилки потрібно перенести назад, його можна легко виправити в поточних гілках. Це також дозволяє користувачам Git працювати безпосередньо з джерел MediaWiki замість tar-архів і zip-файлів з невідповідними та непередбачуваними іменами. Також дивись Керування життєвим циклом розширення.

Розширення, які визначають нові хуки у коді розширення, мають зареєструвати їх на сторінці реєстру гачків розширення.

Розширення, які визначають нові простори назв, повинні зареєструвати їх на сторінці розширень за замовчуванням.

Див. також

Відмова від відповідальності

Розробники MediaWiki не надають підтримки сторонніх доповнень, і ні розробники MediaWiki, ні супроводжувачі цього сайту не дають жодних гарантій щодо придатності, функціональності, безпеки чи будь-яких інших властивостей будь-якого розширення, описаного на цьому сайті. Включення розширення на цей сайт не є схваленням розробників MediaWiki або Фонду Вікімедіа.

Якщо виявляється, що конкретне розширення, опубліковане на цьому веб-сайті, поширюється, що містить уразливості, які піддають користувачам міжсайтові скрипти чи інші вразливості, або які іншим чином є небезпечними, вони можуть і будуть видалені без попереднього повідомлення.

Положення загальної відмови від відповідальності зберігаються.

Subcategories

This category has the following 18 subcategories, out of 18 total.
The number of included categories (C), pages (P) and files (F) is stated in brackets.