Jump to content

Довідка:Зростання/Інструменти/Увімкнути домашню сторінку

From mediawiki.org
This page is a translated version of the page Help:Growth/Tools/Enable the Homepage and the translation is 78% complete.
Outdated translations are marked like this.
Описана процедура доступна лише у тих вікі, де увімкнені інструменти Зростання .

The Homepage is available for all new accounts created on any Wikipedia.

Домашня сторінка не увімкнена за замовчуванням для усіх користувачів. На цій сторінці описано, як увімкнути її, поставивши дві пташки у своїх налаштуваннях. This page explains how to enable the Homepage by checking two checkboxes in your preferences.

Це пояснення підійде, якщо ви тренер на віківишколі і хочете, щоб ваші підопічні мали увімкнену домашню сторінку, або якщо хочете самі її спробувати.

У новачків, яким домашня сторінка була увімкнена за замовчуванням, обидві галочки стоять.

Щоб перевірити, чи у вас увімкнена домашня сторінка, просто введіть Special:Homepage у рядку пошуку вікі. If you don't have access to your homepage, an error message is shown, along with instructions on how to turn the Homepage on.

Увімкнути домашню сторінку

Щоб увімкнути домашню сторінку, перейдіть у свої налаштування користувача, на вкладку «Особові дані».

Далі прогорніть сторінку до розділу «Можливості нового редактора», у якому буде галочка «Показувати домашню сторінку для новачків». Поставте цю галочку, щоб увімкнути домашню сторінку.

Увімкнення домашньої сторінки додає нову вкладку поруч з вкладками сторінок користувача й обговорення користувача — вона називається «Домашня сторінка».

Встановлення домашньої сторінки за замовчуванням

Після увімкнення домашньої сторінки в налаштуваннях з'являється ще одна галочка, «За замовчуванням направити посилання з імені користувача в особистих інструментах на домашню сторінку новачка». Якщо її поставити, то натискання на ваше ім'я користувача угорі праворуч буде автоматично відправляти вас на сторінку «Спеціальна:Домашня сторінка», а не сторінку користувача.

Цільова сторінка вашого імені користувача не зміниться ні для кого, крім вас, і ця зміна не впливатиме більше ні на що інше.

Увімкнути довідкову панель

Якщо ви хочете працювати з пропонованими редагуваннями, які надає домашня сторінка, тоді вам треба увімкнути і довідкову панель.

Якщо довідкова панель доступна у вашій вікі, ви можете увімкнути її у своїх налаштуваннях, на вкладці «Редагування».