Довідка:Зростання/Інструменти/Увімкнути домашню сторінку

From mediawiki.org
This page is a translated version of the page Help:Growth/Tools/Enable the Homepage and the translation is 100% complete.
Функції Зростання Використання інструментів Оновлення Проєкти Команда Зростання
Подивитися увесь вміст
Знайомство з наявними функціями Сторінки довідки і ресурси щодо функцій Свіжі новини проєкту Поточні ініціативи та стратегічні міркування щодо розробки функцій чи створення ресурсів. Хто ми такі

Загальна довідка і ресурси

Довідкові ресурси для наставників Довідкові ресурси для спільнот
Описана процедура доступна лише у тих вікі, де увімкнені інструменти Зростання .

Домашня сторінка не увімкнена за замовчуванням для усіх користувачів. На цій сторінці описано, як увімкнути її, поставивши дві пташки у своїх налаштуваннях.

Це пояснення підійде, якщо ви тренер на віківишколі і хочете, щоб ваші підопічні мали увімкнену домашню сторінку, або якщо хочете самі її спробувати.

У новачків, яким домашня сторінка була увімкнена за замовчуванням, обидві галочки стоять.

Щоб перевірити, чи у вас увімкнена домашня сторінка, просто введіть Special:Homepage у рядку пошуку вікі.

Увімкнути домашню сторінку

Щоб увімкнути домашню сторінку, перейдіть у свої налаштування користувача, на вкладку «Особові дані».

Далі прогорніть сторінку до розділу «Можливості нового редактора», у якому буде галочка «Показувати домашню сторінку для новачків». Поставте цю галочку, щоб увімкнути домашню сторінку.

Увімкнення домашньої сторінки додає нову вкладку поруч з вкладками сторінок користувача й обговорення користувача — вона називається «Домашня сторінка».

Встановлення домашньої сторінки за замовчуванням

Після увімкнення домашньої сторінки в налаштуваннях з'являється ще одна галочка, «За замовчуванням направити посилання з імені користувача в особистих інструментах на головну для новачків». Якщо її поставити, то натискання на ваше ім'я користувача угорі праворуч буде автоматично відправляти вас на сторінку «Спеціальна:Домашня сторінка», а не сторінку користувача.

Цільова сторінка вашого імені користувача не зміниться ні для кого, крім вас, і ця зміна не впливатиме більше ні на що інше.

Увімкнути довідкову панель

Якщо ви хочете працювати з пропонованими редагуваннями, які надає домашня сторінка, тоді вам треба увімкнути і довідкову панель.

Якщо довідкова панель доступна у вашій вікі, ви можете увімкнути її у своїх налаштуваннях, на вкладці «Редагування».