ترجمه محتوا/تعریف محصول/فیلتر سوء استفاده

From mediawiki.org
This page is a translated version of the page Content translation/Product Definition/AbuseFilter and the translation is 100% complete.

محتوای ایجاد شده با ترجمه محتوا در برابر فیلترهای ویکی محلی ارزیابی می‌شود (همانطور که هر ویرایش معمولی انجام می‌شود). ویکی‌های مختلف دارای مجموعه‌ای از فیلترهای متفاوت برای جلوگیری از خرابکاری هستند، اما گاهی اوقات محتوای مشروع را به اشتباه شناسایی می‌کنند (به ویژه به پیوندهای خارجی و کاربران جدید حساس هستند).

ترجمه محتوا سعی می‌کند ترجمه را در حین ویرایش تأیید کند و در مورد مسائل موجود در آن که توسط فیلترهای ویکی زبان مقصد مشخص شده است به شما هشدار دهد. یک برگ هشدار در ستون ابزارهای ویرایشگر ترجمه به شما نمایش داده می‌شود. توصیه می‌شود قبل از انتشار ترجمه، مشکل را برطرف کنید.

نحوه رفع مشکلات

هنگامی که ترجمه دارای محتوایی است که برای ویکی هدف مناسب نیست، هشدار نشان داده می‌شود. در این مورد، فیلترهای ویکی‌پدیای اسپانیایی پیوندهای مشکل‌دار یوتیوب را پیدا کردند. برای حل مشکل باید آنها را از پاراگراف ترجمه شده خود حذف کنید. از برگ اخطار می‌توانید جزئیات بیشتری دریافت کنید و در صورت نیاز با ویرایشگران ویکی‌پدیای اسپانیایی تماس بگیرید تا در مورد پرونده خود صحبت کنید.

برگ اخطار در ستون ابزارها دارای اطلاعات و پیوندهایی به مستندات دقیق موضوع است.

برخی از مسائل هشدار است، اما برخی دیگر از انتشار ترجمه به عنوان یک مقاله جدید جلوگیری می‌کند. وقتی منتشر می‌کنید، ابزار ترجمه محتوا به شما اطلاع می‌دهد که انتشار ناموفق است. این بدان معنا نیست که تلاش شما از بین رفته است. ترجمۀ شما همیشه با ترجمه محتوا ذخیره می‌شود. پیام خطا دارای جزئیات مشکلی است که شما را از انتشار منع کرده است. سعی کنید آن را اصلاح کنید (یا محتوای مشکوک را حذف کنید) و دوباره سعی کنید آن را منتشر کنید. نتیجه بخش خواهد شد.

برای اینکه به سایر کاربران کمک کنید مشکلات مشابهی نداشته باشند، می‌توانید مشکلاتی که داشتید را برای مدیران مسئول فیلترها گزارش دهید تا آنها را تنظیم کنند. برای اطلاعات بیشتر بخش زیر را بررسی کنید.

اطلاعات بیشتر