Jump to content

Розширення:Перейменувати користувача

From mediawiki.org
This page is a translated version of the page Manual:Renameuser and the translation is 23% complete.
Outdated translations are marked like this.

Renameuser надає спеціальну сторінку, яка дозволяє авторизованим користувачам перейменувати свої облікові записи Це призведе до оновлення історій сторінок і тому подібному Якщо ви хочете перейменувати обліковий запис «на» іншого, вже існуючого, вам знадобиться розширення, яке коштує UserMerge .

Prior to MediaWiki 1.40 , this was part of Extension:Renameuser . (T27482)

Використання

Refer to Help:Renameuser for how to use this feature.

Configuration

Можна надати іншим групам право перейменувати користувачів, наприклад:

$wgGroupPermissions['sysop']['renameuser'] = true;

Примітки

  • Здатність цього розширення переміщати підсторінки користувачів не залежить від «move-subpages» userright. Кількість переміщених підсторінок не обмежується параметром $wgMaximumMovedPages . Розширення також перемістить всі css, js і захищені переміщенням сторінки.
  • Якщо встановлено Розширення:CentralAuth , то ви отримаєте попередження, а якщо ви спробуєте перейменувати локального користувача з облікового запису, приєднаного до глобального облікового запису, або до імені користувача, зарезервованого глобальним обліковим записом; буде встановлено прапорець для перейменування (це вимагає обережності).

Можливо, вам слід використати вбудовані Special:GlobalRenameUser і Special:GlobalRenameRequest/Special:GlobalRenameQueue у CentralAuth.

  • Ви не зможете перейменовувати користувачів до недійсних імен користувачів (що не співпадає з іменами користувачів, які відповідають чорному списку, але включають, наприклад, зарезервовані імена користувачів ).

However, accounts can be renamed to names that are blacklisted by AbuseFilter or restricted by other means.

Hooks

Known issues

  • Через помилку ви не можете перейменувати той самий обліковий запис, у якому ви виконуєте перейменування (завдання T267477).

Використовуйте скрипт обслуговування командного рядка для перейменування або використовуйте інший обліковий запис для перейменування.

  • Кількість сторінок користувача, які вичерпали час, перевищили їх з користувача: підписка користувача/користувача… до користувача: B/subpage… Що мені робити зараз?
    Ви не можете виправити ситуацію, негайно намагаючись знову перейменувати користувача A на користувача B, оскільки він просто скаже: «Користувач» User A «не існує.» Щоб виправити ситуацію, перейменуйте користувача B на користувача A, після того як ви знімете прапорець «Перемістити сторінки користувача та сторінки розмови (та їх підсторінки) до нового імені». Потім перейменуйте користувача А на користувача В знову, на цей раз залишивши поле «Перемістити сторінки користувача та розмови (та їхні підсторінки) до нового імені» позначено. Перенесення сторінки буде відновлено там, де було зупинена.
  • Renameuser is currently incompatible with $wgSharedDB. See phab:T104830.