Help:Встановлення та зняття захисту сторінки

From mediawiki.org
This page is a translated version of the page Help:Protecting and unprotecting pages and the translation is 78% complete.
Outdated translations are marked like this.
PD Зверніть увагу! Коли Ви редагуєте цю сторінку, то погоджуєтесь робити свій внесок під ліцензією CC0. Детальніше про умови ліцензії можна дізнатися на сторінці довідки.
PD

Protecting and unprotecting pages є простою операцією, яка тим не менше доступна лише тим, хто має дозволи адміністратора чи ширші.

За наявності дозволу, ви можете позначати сторінки як захищені за допомогою вкладки "Protect" (чи "Protect" у спадному меню теми оздоблення Vector), залишивши при цьому коментар (стисле викладення причини встановлення захисту).

На сторінку може бути встановлено захист з різних причин. На публічних вікі-проектах захищують сторінки, які регулярно піддаються вандалізму чи яким вандалізм завдасть надзвичайно суттєвої шкоди. На корпоративних вікі-проектах захищають сторінки, які містять інформацію, що затверджена керівництвом або очікує на нього. Проте, є багато гарних причин не захищати сторінки. Наприклад, це може перешкоджати корисному внеску користувачів, на які це вплинуло. Як адміністратор, Ви повинні робити це вибір, і використовувати свої права відповідним чином.