Jump to content

Переклад змісту/Консультації спільноти червень 2016/Чернетка оголошення

From mediawiki.org
This page is a translated version of the page Content translation/Community Consultation June 2016/Announcement draft and the translation is 100% complete.

Переклад змісту - це інструмент створення статей, який використовується з січня 2015 р. Переклад змісту допомагає користувачам перекладати наявні статті з однієї Вікіпедії на мови інших Вікіпедій, де така стаття не існує. Він використовується редакторами для написання багатьох нових статей, збільшуючи участь нових користувачів, а також відновлюючи активне редагування у багатьох Вікіпедіях. Перекладені з наявних статей, за допомогою цього інструменту були написані 88000 нових статей з досить багатим змістом. Переклад змісту є бета-рисою, яку потрібно обрати. Зараз ми готуємось зробити Переклад змісту доступним більшій групі користувачів, вивівши цей інструмент з бета-версії на декількох Вікіпедіях. Ми підготувати попередній перелік таких вікі: арабська, каталанська, китайська, іврит, індонезійська, японська, норвезька (букмол), перська, португальська, пунджабі, російська, іспанська, турецька та українська. Ці вікі були відібрані для створення різноманітності у розмірі, мовних групах та патернах використання Перекладу змісту.

На основі попередніх консультацій з редакторами каталанської Вікіпедії, яка найранніше почала використовувати цей інструмент, команда Перекладу змісту підготувала попередній набір вимог, які на нашу думку повинні були виконані, перш ніж інструмент буде готовий для використання поза межами бета-версії. Для того, щоб сфокусуватись на рисах та занепокоєннях, найбільш важливих для користувачів Переклад змісту, ми хотіли б отримати більше зворотнього зв'язку. Ми будемо проводити консультації з 8 червня 2016 по 22 червня 2016 у цій кнайпі.

Оскільки ми продовжуємо роботи над інструментом, він покращується щодня, але ми особливо шукаємо кращого розуміння тих проблем Перекладу змісту, які роблять його неможливим для використання або надають додаткову роботу редакторам. Будь-ласка, дайте нам знати у цій тематичній дискусії. Під час обговорення, ми можемо направити Вас на завдання Фабрикатора в частині роботи, яка триває, щоб Ви могли відслідковувати статус роботи. А для нових проблем ми створимо нові завдання Фабрикатора для того, щоб допомогти команді розробників документувати деталі. Після 22 червня 2016 року ми переглянемо весь отриманий зворотній зв'язок та створимо резюме та оновлений план виходу Перекладу змісту з бета-версії.

Дякуємо за Вашу підтримку Перекладу змісту. Маємо надію почути від Вас!

(Це повідомлення було перекладено: StHelen.Aqua.)