Wikimedia Hackathon 2023

From mediawiki.org
This page is a translated version of the page Wikimedia Hackathon 2023 and the translation is 92% complete.
Outdated translations are marked like this.
19–21 May 2023 | Athens, Greece
Wikimedia Hackathon - це щорічна подія, яка об'єднує світову технічну спільноту для спілкування, злому, проведення технічних дискусій і дослідження нових ідей. Розробники з усього світу збираються разом, щоб покращити технологічну інфраструктуру та програмне забезпечення, яке є потужним і приносить користь проектам Wikimedia - MediaWiki або іншим сферам розробки коду Wikimedia.

Цей випуск Wikimedia Hackathon зосереджуватиметься на об’єднанні людей, які вже зробили внесок у технічні аспекти проектів Wikimedia, які знають, як орієнтуватися в технічній екосистемі, і які можуть працювати або співпрацювати над проекти досить автономно.

Інші заходи в Руху Вікімедіа орієнтовані на новачків: люди, які вперше знайомляться з Вікімедіа та/або розробкою, можуть відвідати Вікіманію 2023, де відбуватимуться технічні сесії, або інші події, дружні до новачків (можете додати більше до списку).

Хакатон Вікімедіа відбудеться '19-21 травня 2023 року в культурному центрі Technopolis в Афінах, Греція. Більшість заходів відбуватиметься на місці; лише церемонії відкриття та закриття транслюватимуться онлайн. Місцеві громади також можуть організовувати заходи чи зустрічі перед хакатоном. Ви можете знайти більше інформації на підсторінках.

Інформація про довіру та безпеку

Хакатон забезпечує дотримання Універсального кодексу поведінки, Кодексу поведінки для технічних просторів Вікімедіа та Політики дружнього простору. Ми рекомендуємо всім учасникам ознайомитися з цією політикою довіри та безпеки після прибуття на місце проведення та у відповідних онлайн-каналах. Спеціальна команда буде доступна на місці, щоб допомогти підтримувати безпечніше середовище для всіх.

Якщо у вас є запитання чи пропозиції, скористайтеся сторінкою обговорення або зв’яжіться з hackathon@wikimedia.org'.