Jump to content

Reading/Web/Desktop Improvements/Updates/Talk to Web/13-06-2022/cs

From mediawiki.org
This page is a translated version of the page Reading/Web/Desktop Improvements/Updates/Talk to Web/13-06-2022 and the translation is 100% complete.

Pojďme si promluvit o Vylepšeních desktopu

Připojte se k online setkání s týmem, který pracuje na projektu Vylepšení desktopu! Bude se konat v 12:00 UTC a 19:00 UTC na Zoomu. Kliknutím se připojíte. ID schůzky: 83894166352. Vytočit podle umístění.

Program

  • Informace o aktuálním vývoji
  • Otázky a odpovědi, diskuse

Formát

Setkání se nebude zaznamenávat ani vysílat. Poznámky se budou pořizovat do souboru v Dokumentech Google. Toto setkání pořádá Olga Vasilevová (manažerka týmu). Prezentace (první dva body programu) bude přednesena v angličtině.

Můžeme vám odpovědět na otázky položené v angličtina, italština, polština; také, pouze na prvním setkání: francouzština, perština, vietnamština; pouze na druhém setkání: portugalština, španělština, ruština. Pokud chcete položit otázky předem, přidejte je na diskusní stránku nebo je pošlete na sgrabarczuk@wikimedia.org.

Na této schůzce platí jak Pravidla pro přátelský prostor, tak Kodex chování pro technické prostory Wikimedie. Zoom nepodléhá Zásadám ochrany osobních údajů WMF.

Těšíme se na shledání!