Jump to content

Reading/Web/Desktop Improvements/Updates/Talk to Web/13-06-2022/pl

From mediawiki.org
This page is a translated version of the page Reading/Web/Desktop Improvements/Updates/Talk to Web/13-06-2022 and the translation is 100% complete.

Porozmawiajmy o Ulepszeniach interfejsu

Dołączcie do spotkania z zespołem pracującym nad Ulepszeniami interfejsu! Odbędzie się ono o 12:00 UTC i 19:00 UTC na Zoomie. Kliknij tu, aby dołączyć. ID spotkania: 83894166352. Zadzwoń przez telefon.

Agenda

  • Informacja o najnowszych działaniach
  • Pytania i odpowiedzi, dyskusja

Format

Spotkanie nie będzie nagrywane ani nadawane do oglądania. Notatki zostaną zapisane w pliku Dokumentów Google. Spotkanie będzie prowadziła Olga Vasileva (menedżerka produktu). Część z prezentacją będzie po angielsku.

Będziemy odpowiadali na pytania zadane po angielski, włoski, polski; także tylko na pierwszym spotkaniu: francuski, perski, wietnamski; tylko na drugim spotkaniu: portugalski, hiszpański, rosyjski. Jeżeli chcecie zadać pytania z góry, napiszcie je na stronie dyskusji lub wyślijcie na adres sgrabarczuk@wikimedia.org.

Na tym spotkaniu obowiązują Zasady przyjaznej przestrzeni i zasady postępowania dotyczące przestrzeni technicznych Wikimedia. Zoom nie podlega polityce prywatności WMF.

Do zobaczenia!