Зростання/Новини/28

From mediawiki.org
This page is a translated version of the page Growth/Newsletters/28 and the translation is 100% complete.

Випуск новин Команди зростання № 28

Ласкаво просимо до двадцять восьмого випуску новин Команди зростання! Допомогти з перекладом

Налаштування спільнотою, концепція А: акордеонний стиль
Налаштування спільнотою, концепція Б: панельний стиль

Налаштування спільнотою 2.0

 • Налаштування спільнотою 2.0 — це функція, що дозволить спільнотам Вікімедіа легко налаштовувати і видозмінювати функції під свої потреби. Цей досвід дає модераторам більше незалежності і контролю над увімкненням/вимкненням і налаштуванням функцій для своїх спільнот.
 • Технічний підхід і пов'язані з ним завдання детально описані в цьому завданні на Фабрикаторі.
 • Початкові проєкти дизайну розробляються для двох різних підходів (див. зображення). Невдовзі ми продемонструємо інтерактивні прототипи зацікавленим адміністраторам, стюардам і досвідченим редакторам (T346109). Будь ласка, повідомте нам, якщо у вас є відгуки щодо підходу до дизайну або ви хочете взяти участь у тестуванні прототипу.

IP-маскування

 • Команда Growth працює над кількома оновленнями, які гарантуватимуть, що функції Зростання будуть сумісні з майбутніми змінами IP-маскування. Мова йде про, в тому числі, зміни коду до Нових редагувань (T343322), Сповіщень (T333531), розширення Подяк (T345679) і Наставництва (T341390).
 • До кінця осені Команда Зростання ініціює обговорення спільнотами міграції з Flow на DiscussionTools. Цей крок робиться для мінімізації необхідної додаткової інженерної роботи з приведення Flow у сумісність з IP-маскуванням. (T346108)

Наставництво

Масштабування функцій Зростання

 • Ми продовжуємо розгортати структуроване завдання «додати посилання» у всіх Вікіпедіях. Наші плани розширюються і ми хочемо, щоб пропозиції додавання посилань були у всіх Вікіпедіях до кінця 2023 року.
 • Ми також плануємо впровадити новий Модуль впливу у всіх Вікіпедіях найближчим часом, але спершу ми досліджуємо проблему з оновленням даних у цьому модулі. (T344428)
 • У деяких вікі новачки мають доступ до структурованого завдання «додати зображення». У цьому завданні користувачам пропонують додати у неілюстровану статтю ймовірно релевантне для неї зображення. Новачки у цих вікі тепер можуть також додавати зображення до окремих неілюстрованих розділів. (T345940) Вікі, у яких це завдання доступне, перелічені у стовпчику «Пропозиції зображень» робочої таблиці Команди Зростання.

Інші новини

 • Ми тимчасово вимикали завдання «додати зображення» (T345188) через проблему з постачанням пропозицій зображень (T345141). Це вже виправлено.
 • Ви можете прочитати звіт про представництво Команди Зростання на Вікіманії в Сінгапурі. Члени Команди Зростання провели на Вікіманії в Сінгапурі дві сесії.
 • Після 2,5 років співпраці з банґальською Вікіпедією ми вирішили почати співпрацю з іншою вікі. Відтепер пілотною вікі для експериментів Зростання є суахільська Вікіпедія.

Новини Команди зростання підготувала Команда зростання й опублікував ботЗалишити відгукПідписатися або відписатися.