Rozšíření:DynamicPageList

From mediawiki.org
This page is a translated version of the page Extension:DynamicPageList and the translation is 100% complete.

S tímto názvem existují tři rozšíření:

  • Rozšíření:DynamicPageList (Wikimedia) , rozšíření které bylo známé také pod názvem Intersection se používá u některých projektů Wikimedie, jako např. Wikinews nebo Wikibooks. Vytvořil ho Ilya Haykinson s Amginem - používá tag <DynamicPageList>.
  • Rozšíření:DynamicPageList (third-party) , rozšíření známé také jako DynamicPageList2, na jehož vývoji spolupracovali: Gero (Algorithmix), Ilya Haykinson, Unendlich a Dangerville - pracuje s funkcí {{#dpl:..}} a tagy <DPL> a <DynamicPageList>. Bohužel není plně kompatibilní s verzí 1.35 a vyššími.
  • Rozšíření:DynamicPageList3 , rozšíření známé také jako DynamicPageList, je forkem rozšíření DynamicPageList (third-party) a plně nahrazuje starší rozšíření DynamicPageList a Intersection. Jeho kód je kompletně přepsaný a kromě zlepšení výkonu, obsahuje také různé opravy z hlediska zabezpečení. Rozšíření, které vyvíjí Alexia je zpětně plně kompatibilní a pracuje s funkcí {{#dpl:..}} a tagy <DPL> a <DynamicPageList>.

Poslední dvě rozšíření mají víc funkcionalit než prvně zmíněné. Existuje také rozšíření Extension:DynamicPageListEngine , které generuje seznam dynamických stránek, používaných jako moduly pro rozšíření Scribunto . Výsledek jejich zpracování by měl být kompatibilní s tím co se používalo dříve.