Jump to content

Category:Entegrasyon hedefine göre uzantılar

From mediawiki.org
This page is a translated version of the page Category:Extensions by integration target and the translation is 100% complete.

Extensions by integration target/tr kategorisi, bir veya daha fazla 3. taraf uygulaması ve/veya MediaWiki uzantısıyla entegre olan uzantılarla ilgili maddeler içerir.

Uzantı arayanlar: Bu sayfa, entegrasyon hedef adına göre alfabetik sırada iki liste içerir: kategoriler ve maddeler. İhtiyacınız olanı alt kategoriler listesinde bulamazsanız, lütfen maddeleri kontrol edin. Bir entegrasyon hedefinin yalnızca bir veya iki uzantısı varsa, bunun özel bir alt kategorisi olmayabilir ve bunun yerine madde listesinde bulunur.

Uzantı sürdürücüler ve viki cüceleri: Bu kategoriye uzantı ekliyorsanız, lütfen entegrasyon hedefini bir sıralama anahtarı olarak kullanın. Bu, aynı hedef için birden fazla uzantıya sahip olduğumuzu görmemizi kolaylaştıracaktır. Ayrıca, madde bölümünde listelenen aynı hedef için birkaç uzantı görürseniz, lütfen bu maddeler için bir alt kategori oluşturmak için zaman ayırmayı düşünün. Bu, kullanıcıların belirli bir 3. taraf uygulaması veya uzantısıyla ilgili tüm uzantıları bulmasını kolaylaştıracaktır.

Subcategories

This category has the following 32 subcategories, out of 32 total.
The number of included categories (C), pages (P) and files (F) is stated in brackets.

Pages in category "Entegrasyon hedefine göre uzantılar"

This category contains only the following page.