Kategorie:Rozšíření podle integračního cíle

From mediawiki.org
This page is a translated version of the page Category:Extensions by integration target and the translation is 100% complete.

Kategorie Extensions by integration target/cs obsahuje články o rozšířeních, která se integrují s jednou nebo více aplikacemi třetích stran anebo rozšířeními MediaWiki.

Hledači rozšíření: Tato stránka obsahuje dva seznamy v abecedním pořadí podle názvu cíle integrace: kategorie a články. Pokud v seznamu podkategorií nenajdete to, co potřebujete, podívejte se prosím do článků. Pokud má integrační cíl pouze jedno nebo dvě rozšíření, nemusí mít vyhrazenou podkategorii a místo toho bude nalezen v seznamu článků.

Správci rozšíření a wiki skřítci: Pokud do této kategorie přidáváte rozšíření, použijte jako klíč řazení cíl integrace. To nám usnadní zjištění, když najednou máme několik rozšíření pro stejný cíl. Pokud také náhodou uvidíte několik rozšíření pro stejný cíl uvedených v části článku, zvažte prosím, zda si nenajdete čas na vytvoření podkategorie pro tyto články. To uživatelům usnadní nalezení všech rozšíření souvisejících s konkrétní aplikací nebo rozšířením třetí strany.

Subcategories

This category has the following 15 subcategories, out of 15 total.
The number of included categories (C), pages (P) and files (F) is stated in brackets.

Pages in category "Kategorie:Rozšíření podle integračního cíle"

This category contains only the following page.