Template:Success

From mediawiki.org
This page is a translated version of the page Template:Success and the translation is 100% complete.

Úspěch Úspěch:

Template documentation

Použití

Tuto šablonu lze použít dvěma možnými způsoby:

  1. Bude mít textový tok níže, pokud bude text úspěchu příliš dlouhý
  2. K odsazení bloku textu použije tabulku.

Způsob 1

Zobrazí se ikona a slovo "Úspěch:" (success). Za ní může následovat cokoliv chcete text/obrázek/wikikód.

Wiki kód:

{{success}} Udělej to!

Úspěch Úspěch: Udělej to!

Způsob 2

Při následujícím použití je text předán jako parametr šabloně, která pro zarovnání bloku textu vůči ikoně interně využívá tabulku.

Wiki kód:

{{success|1=Zde je dlouhý popis, který je dostatečně rozvláčný na to, aby se přelil na další řádek (pokud teda nemáte opravdu velkou obrazovku!). Za normálních okolností by omezená šířka okna způsobila, že se text zalomí kolem ikony, ale protože jsme tento text předali jako parametr, šablony, co používá tabulku, bude text zalomený do buňky vpravo a v buňce nalevo zůstane pouze ikona, takže odsazení bloku textu bude rovnoměrné, bez zalomení řádky pod ikonu.}} 
Úspěch Úspěch: Toto je opravdu dlouhý popis, který je dostatečně rozvláčný na to, aby se přelil na další řádek (pokud teda nemáte opravdu velkou obrazovku!). Za normálních okolností by omezená šířka okna způsobila, že se text zalomí kolem ikony, ale protože jsme tento text předali jako parametr, bude text zalomený do buňky vpravo a v buňce nalevo zůstane pouze ikona, takže odsazení bloku textu bude rovnoměrné, bez zalomení řádky pod ikonu.