Structured Data Across Wikimedia/Newsletter/12/uk

From mediawiki.org
This page is a translated version of the page Structured Data Across Wikimedia/Newsletter/12 and the translation is 93% complete.

Ласкаво просимо до розсилки новин про Структуровані дані у Вікімедіа (SDAW)! Ви можете оновини свою підписку на розсилку у будь-який час. Якщо у вас є пропозиції чи запитання, будь ласка, дайте нам знати!

Впровадження пропозицій зображень на рівні розділів у семи вікі

5 липня в семи Вікіпедіях впроваджено нову функцію під назвою пропозиції зображень на рівні розділу.

Це розширення функції пропозиції зображень на рівні статті загалом: воно пропонує дописувачам зображення до статей у їхньому списку спостереження, які пасують для окремих розділів цих статей. Робота над цією функцією продовжує уже пророблене в функції пропозицій зображень, а також поєднує поточні розробки над темами розділів.

Функція доступна для досвідчених користувачів (які мають, скажімо, понад 500 редагувань у даній вікі) і буде впроваджена в індонезійській, каталонській, норвезькій, португальській, російській, угорській і фінській Вікіпедіях, де пропозиції зображень для статей уже є.

Структуровані дані у Вікімедіа підходять до завершення

Проєкт «Структуровані дані у Вікімедіа» завершено 30 червня. Хочемо подякувати усім членам спільноти, хто працювали з нами, залишаючи цінні відгуки, беручи участь в опитуваннях або тестуючи розроблені нами функції.

Вдячні також користувачам FDoria-WMF, Mehman (WMF) та BAPerdana-WMF за їхню безцінну працю зі своїми спільнотами (португальською, російською й індонезійською), які були на передовій нашої роботи.

Якщо ви бажаєте оглянути нашу роботу за попередні три роки, ви можете переглянути архів цієї розсилки.

Про розсилку новин

Ця розсилка виходить лише тоді, коли є що обговорити чи оголосити, і ми плануємо оголошувати її в такий спосіб, що не втручається на вашу сторінку обговорення (себто, через сповіщення). Якщо ви хочете отримувати її на сторінку обговорення, дайте нам знати.

Розкажіть нам, що ви думаєте, на сторінці обговорення проєкту. Якщо у вас є прямі запитання, ви також можете написати на мою сторінку обговорення.

До нових зустрічей текстом і наживо! -- Sannita (WMF) (talk)