Jump to content

Reading/Web/Desktop Improvements/Updates/Talk to Web/28-06-2022/tr

From mediawiki.org
This page is a translated version of the page Reading/Web/Desktop Improvements/Updates/Talk to Web/28-06-2022 and the translation is 33% complete.

Masaüstü Geliştirmeleri Hakkında

Masaüstü Geliştirmeleri üzerinde çalışan ekiple çevrimiçi bir toplantıya katılın! Zoom aracılığıyla 12:00 UTC ve 19:00 UTC üzerinden gerçekleşecek. Katılmak için buraya basınız. Toplantı kimliği: 5304280674 Konumunuza göre arayın

Konu

  • Son gelişmeler hakkında güncellemeler
  • Sorular, cevaplar ve tartışma

Tarz

Toplantı kaydedilmeyecek veya yayınlanmayacaktır. Notlar bir Google Dokümanlar dosyasında paylaşılacaktır. Olga Vasileva (Ürün Müdürü) bu toplantıya ev sahipliği yapacak. Sunum İngilizce olarak verilecektir.

English, Italian, Polish; also, only at the first meeting: Farsi, French, Indonesian, Vietnamese; only at the second meeting: Portuguese, Spanish, Russian deki dillerden sorulan soruları yanıtlayabiliriz. Önceden soru sormak isterseniz sorularınızı tartışma sayfasına yazınız veya sgrabarczuk@wikimedia.org'ye gönderiniz.

Bu toplantıda hem Dost alan politikası hem de Wikimedia teknik alanları için Davranış Kuralları geçerlidir. WMF Gizlilik Politikası'na tabi değildir.

Seni görmeyi umut ediyoruz!