Jump to content

Czytanie/Web/Ulepszenia desktopowe/Aktualizacje/Porozmawiaj z Web/28-06-2022

From mediawiki.org
This page is a translated version of the page Reading/Web/Desktop Improvements/Updates/Talk to Web/28-06-2022 and the translation is 100% complete.

Porozmawiajmy o Ulepszeniach interfejsu

Dołączcie do spotkania z zespołem pracującym nad Ulepszeniami interfejsu! Odbędzie się ono o 12:00 UTC i 19:00 UTC na Zoomie. Kliknij tu, aby dołączyć. ID spotkania: 5304280674. Zadzwoń przez telefon.

Agenda

  • Informacja o najnowszych działaniach
  • Pytania i odpowiedzi, dyskusja

Format

Spotkanie nie będzie nagrywane ani nadawane do oglądania. Notatki zostaną zapisane w pliku Dokumentów Google. Spotkanie będzie prowadziła Olga Vasileva (menedżerka produktu). Część z prezentacją będzie po angielsku.

Będziemy odpowiadali na pytania zadane po angielsku, włosku, polsku; także, tylko na pierwszym spotkaniu: persku, francusku, indonezyjsku, wietnamsku; dopiero na drugim spotkaniu: portugalsku, hiszpańsku, rosyjsku. Jeżeli chcecie zadać pytania z góry, napiszcie je na stronie dyskusji lub wyślijcie na adres sgrabarczuk@wikimedia.org.

Na tym spotkaniu obowiązują Zasady przyjaznej przestrzeni i zasady postępowania dotyczące przestrzeni technicznych Wikimedia. Zoom nie podlega polityce prywatności WMF.

Do zobaczenia!