Зростання/Новини/27

From mediawiki.org
This page is a translated version of the page Growth/Newsletters/27 and the translation is 97% complete.
Outdated translations are marked like this.

Випуск новин Команди зростання № 27

Ласкаво просимо до двадцять сьомого випуску новин Команди зростання! Допомогти з перекладом

Річний план команди Зростання

Ми опублікували свій річний план, на період з липня 2023 по червень 2024.

Нашим першим проєктом року буде Налаштування спільнотою 2.0, який допомагатиме редакторам з розширеними правами прозоро і легко налаштовувати важливий функціонал вікі.

Після завершення роботи над Налаштуваннями спільнотою 2.0 ми сподіваємося встигнути ще один з цих проєктів:

  • Створення статті: Цей проєкт має на меті надати новим користувачам кращу підтримку і вказівки при створенні статті, щоб полегшити шлях новим патрульним.
  • Нередагувальна участь: Цей проєкт має створити читачам прості шляхи участі у Вікіпедії таким чином, щоб пізніше залучити більше читачів до внеску у рух Вікімедіа.

Будь ласка, дайте нам знати, що ви думаєте про ці проєкти, на відповідній сторінці обговорення або на сторінці обговорення річного плану Зростання.

Пропоновані редагування

Нове завдання «Додати зображення» на рівні розділу

Ми додали нове структуроване завдання «Додати зображення» на рівні розділу у пілотних вікі Зростання (арабській, бенгальській, іспанській і чеській). Це завдання є частиною проєкту Структурованих даних у Вікіпедії. Ми моніторимо зроблені редагування, а також чекаємо на відгуки від спільноти.

Пропоновані редагування тепер отримують передбачення теми від нової Мовноагностичної класифікації тем. Ця зміна впливає на усі Вікіпедії, крім англійської. Вона забезпечує новачками більше різноманіття рекомендованих завдань. Раніше, поки ця функція лише тестувалася, для вибору тем використовувалася англомовна Вікіпедія. Ця зміна буде поступовою: списки тем оновлюються по ходу того, як порожніють. Через кілька місяців Команда досліджень оцінить її вплив. phab:T328276

Починаючи з першого серпня завдання «Додати посилання» отримають ще кілька Вікіпедій: Грузинська Вікіпедія, Каракалпацька Вікіпедія, Кабільська Вікіпедія, Кабардинська Вікіпедія, Вікіпедія мовою кабіє, Вікіпедія мовою кікуйю, Казахська Вікіпедія, Кхмерська Вікіпедія, Вікіпедія мовою каннада, Кашмірська Вікіпедія, Кельнська Вікіпедія, Курдська Вікіпедія, Корнська Вікіпедія, Корнська Вікіпедія.

Наставництво

Команда Зростання надає відповідний функціонал для впровадження програми наставництва для новачків. Кожен новачок отримує волонтера-наставника, що заохочуватиме і відповідатиме на запитання. Спільноти можуть налаштувати цю систему на сторінці Special:EditGrowthConfig; приєднатися до числа наставників можна на Special:ManageMentors.

Наставництво впровадили більше спільнот. Дослідних даних з Фонду Вікімедіа проаналізує вплив наставництва. Розглядатимемо його вплив в іспанській та англійській Вікіпедії. [1] phab:T341387

Також команда Зростання проведе сесію «Наставництво нових редакторів у Вікіпедії» на Вікіманії 2023 у Сінгапурі. Учасники практичного заняття проведуть мозковий штурм щодо покращення функцій наставництва Зростання.

Позитивне підкріплення

Невдовзі ми поділимося глибшим аналізом експерименту усіх трьох частин проєкту Позитивного підкріплення. Наразі нові можливості модуля впливу, підвищення рівня та персоналізованої похвали ще проходять A/B-тестування у пілотних вікі команди Зростання.

Тим часом опубліковано початкові оновні індикатори проєкти персоналізованої похвали. Хоча вибірка все ще доволі мала, результати виглядають добре. Вони показують, що наставники справді отримують сповіщення і переходять з них до перекладу внеску їхній підопічних, гідних похвали.

Внесок команди Зростання до міграції IP-редагувань

Зараз команда Зростання зосередилася на проєкті IP-редагування: Поліпшення приватності та зменшення зловживань. Він зачіпає багато різних команд Фонду Вікімедіа. Команда Зростання працюватиме над тимчасовими обліковими записами у таких аспектах:

  • досвід користувачів, які не ввійшли в систему, у процесі переходу на тимчасові облікові записи,
  • видозміна розширень і функцій Зростання так, щоб вони як слід працювали з тимчасовими обліковками. phab:T326877

Налаштування спільнотою 2.0

Ми все ще на етапі раннього планування проєкту Налаштування спільнотою 2.0:

  • Збираємо внутрішні потреби команд Вікімедіа, а також відгуки від спільноти. phab:T336608
  • Почали досліджувати покращення дизайну. phab:T334312
  • Переглядаємо також подібні інструменти, які є частиною інших продуктів. phab:T338386

Новини Команди зростання підготувала Команда зростання й опублікував ботЗалишити відгукПідписатися або відписатися.