Jump to content

XTools/Підключення до обмеженої статистики

From mediawiki.org
This page is a translated version of the page XTools/Opting in to restricted statistics and the translation is 90% complete.

Деякі користувачі вважають деякі статистичні дані приватними, наприклад час доби чи року, коли вони найчастіше редагують, або сторінки, на які вони зробили найбільший внесок.

Уражені інструменти такі:

Незважаючи на те, що дані для цієї статистики доступні через API MediaWiki, користувачі повинні явно погодитися, щоб зведені форми були доступними в XTools.[1] Крім того, цілий проєкт можна вибрати для участі, подавши запит на на фабрикатор. У вашій вікі мала бути локальне обговорення, яка демонструє консенсус щодо дозволу цієї статистики.

Як увімкнути

Щоб підключитися, користувач повинен створити сторінку Special:MyPage/EditCounterOptIn.js (як у User:<username>/EditCounterOptIn.js) на кожній вікі, на яку він хоче приєднатися. Ця сторінка повинна бути створена з будь-яким вмістом (вона просто повинна мати деякий вміст).

Щоб прийняти участь у всіх проєктах, вони повинні створити meta:Special:MyPage/EditCounterGlobalOptIn.js (як у User:<username>/EditCounterGlobalOptIn.js) у MetaWiki. Знову ж таки, фактичний вміст цієї сторінки не має значення.

Як відмовитися

Щоб вимкнути відповідну сторінку користувача (одну вікі чи глобальну; дивіться вище) слід зачистити або видалити.