Jump to content

XTools/Автоматичні редагування

From mediawiki.org
This page is a translated version of the page XTools/Automated Edits and the translation is 100% complete.

Інструмент Automated Edits (або просто Автоматичні редагування) аналізує зміни, зроблені користувачем за допомогою напівавтоматичних або повністю автоматизованих інструментів. Він також може перераховувати зміни, які не були внесені за допомогою цих інструментів. Вони називаються неавтоматичними редагуваннями.

Авторедагування в основному було розроблено як засіб для відображення внесених користувачем правок основного простору, які є прозовими. Тобто додавання фактичного вмісту до статей, а не внесення незначних виправлень за допомогою автоматизованих інструментів. З цієї причини простором назв за замовчуванням є основний простір.

У формі ви можете вибрати інші простори назв і обмежити результати діапазоном дат. Крім того, спадне меню «Інструмент» дає змогу показати зміни, внесені користувачем лише за допомогою вказаного інструменту. Якщо вибрати «Немає», ви побачите список неавтоматичних редагування користувача. Якщо ви виберете «Усі», ви побачите лише зміни, внесені користувачем за допомогою (напів)автоматизації.

Підсумок

У розділі підсумку показано необроблену кількість змін, які користувач зробив за допомогою (напів)автоматичних інструментів. Зверніть увагу, що це наближення, засноване на відомих (напів)автоматизованих інструментах, визначених у meta:MediaWiki:XTools-AutoEdits.json.

Ви можете переглянути зміни, зроблені за допомогою певного інструменту, натиснувши посилання «Підрахувати» у відповідному рядку.

(Напів)автоматичні редагування

У цьому розділі перелічено всі відомі (напів)автоматичні інструменти, за допомогою яких користувач редагував, і кількість разів, коли вони їх використовували, а також кругова діаграма. Ви можете навести курсор на рядки в таблиці та вибрати значок ✕ зліва, щоб вибірково приховати певні інструменти, якщо хочете.

Подати запит на додавання нового (напів)автоматичного інструмента

XTools Auto Edits працює на основі списку відомих (напів) автоматизованих інструментів, який підтримується спільнотою, за meta:MediaWiki:XTools-AutoEdits.json. Ви можете подати запит на доповнення на сторінці обговорення.

Неавтоматичні редагування

У цьому розділі перелічено внески, зроблені користувачем без використання (напів)автоматизованих інструментів. Є розбивка на сторінки, щоб ви могли переглядати старіші зміни.