User:Smalyshev (WMF)/Archive search/pl

From mediawiki.org
This page is a translated version of the page User:Smalyshev (WMF)/Archive search and the translation is 100% complete.

Testujemy wyszukiwanie w archiwum usuniętych stron

Podczas Wikimedia Hackathon 2016 zespół Discovery pracował nad jednym z punktów listy życzeń społeczności 2015 zwanej umożliwienie przeszukiwania archiwum usuniętych stron. Jesteśmy już gotowi do wdrożenia tej funkcji i prosimy administratorów o przeprowadzenie testów. Po dostosowaniu się do opinii zebranych w czasie trwania okresu próbnego zamierzamy wdrożyć funkcję na wszystkie wiki i włączyć ją domyślnie.

Aby przetestować ją na swojej wiki, przejdź do Specjalna:Odtwórz i dodaj &fuzzy=1 do adresu URL, co powinno wyglądać mniej więcej tak: https://test.wikipedia.org/w/index.php?title=Special%3AUndelete&fuzzy=1. Następnie wyszukaj strony, którymi jesteś zainteresowany. Powinno być pokazywanych więcej wyników niż przedtem, ponieważ wykorzystywane jest indeksowanie z ElasticSearch (poprzez rozszerzenie CirrusSearch). Jeżeli wyniki nie będą pasować do oczekiwań lub chciałbyś jakieś zmiany, zostaw komentarz.

Ponieważ strona Specjalna:Odtwórz jest dostępna tylko dla administratorów, wyszukiwanie jest także dostępne tylko dla nich.