Structured Data Across Wikimedia/Newsletter/9/uk

From mediawiki.org
This page is a translated version of the page Structured Data Across Wikimedia/Newsletter/9 and the translation is 93% complete.

Ласкаво просимо до розсилки новин про Структуровані дані у Вікімедіа (SDAW)! Ви можете оновини свою підписку на розсилку у будь-який час. Якщо у вас є пропозиції чи запитання, будь ласка, дайте нам знати!

Панель попереднього перегляду результатів пошуку буде впроваджено у португальській, російській та індонезійській Вікіпедіях

Наступного січня у португальській, російській та індонезійській Вікіпедіях буде впроваджено нову функцію під назвою Search Preview — панель попереднього перегляду результатів пошуку.

Коли хтось здійснює пошук на сторінці Спеціальна:Пошук, ця функція показуватиме панель для кожного результату пошуку, щоб допомогти редакторам і читачам знаходити потрібний контент і переходити одразу до бажаного розділу статті. Панель показуватиме зображення, пов'язане зі статтею (якщо є), розширений уривок, верхні розділи статті, пов'язані зображення (які MediaSearch бере із Вікісховища), а також сестринські проєкти, пов'язані зі статтею.

Ви можете почитати більше про роботу цієї функції на сторінці проєкту у MediaWiki.

Пропозиції зображень впроваджено у чотирьох нових вікі

1 листопада інструмент пропозицій зображень було успішно впроваджено у каталонській, норвезькій, угорській та фінській Вікіпедіях. Ці чотири спільноти є другою хвилею тестувальників у цьому проєкті.

Ціль інструменту — додати до наявних активностей користувача Вікіпедії кілька пропозицій зображень у вигляді щотижневих сповіщень, збільшивши таким чином ймовірність того, що вони переглянуть ці пропозиції і додадуть пропоновані зображення до статей поміж іншої своєї буденної роботи. Загалом інструмент пропозицій зображень уже тестувався в трьох інших Вікіпедіях: португальській, російській та індонезійській, і було додано 1091 зображення, з яких відкинуто було 2%.

Зараз ми збираємо перші відгуки від залучених користувачів, якими скористаємося для пошуку потенційних багів та покращення поточного досвіду. Якщо вам цікаво, щоб ваша спільнота спробувала наступні ітерації інструменту, будь ласка, дайте нам знати.

Про розсилку новин

Ця розсилка виходить лише тоді, коли є що обговорити чи оголосити, і ми плануємо оголошувати її в такий спосіб, що не втручається на вашу сторінку обговорення (себто, через сповіщення). Якщо ви хочете отримувати її на сторінку обговорення, дайте нам знати.

Розкажіть нам, що ви думаєте, на сторінці обговорення проєкту. Якщо у вас є прямі запитання, ви також можете написати на мою сторінку обговорення.

До нових зустрічей текстом і наживо!

-- Sannita (WMF) (talk)