Jump to content

XTools/Історія сторінки

From mediawiki.org
This page is a translated version of the page XTools/Page History and the translation is 93% complete.

Інструмент Page History, також відомий як Article Info, надає детальну статистику про історію переглядів сторінки. Зауважте, що якщо сторінка має більше 20 000 версій, скануються лише останні 20 000 версій. Ви також можете переглянути лише певні часові проміжки історії сторінки, використовуючи дані «Дата початку» та «Дата завершення» за адресою https://xtools.wmcloud.org/articleinfo.

Загальна статистика

Розділ загальної статистики містить огляд статистики сторінки. Це включає основні показники, такі як розмір сторінки, кількість редакторів, типи редакторів, кількість редагування та різні середні значення.

Поле «Ідентифікатор Вікіданих» також показує кількість посилань на сайт, що відноситься до кількості дочірніх проєктів, які мають сторінку на ту саму тему.

Під числовою статистикою знаходяться три діаграми. Перший показує кількість змін, зроблених зареєстрованими обліковими записами, порівняно з користувачами, які вийшли з системи (IP-адреси). Друга діаграма показує кількість змін, позначених як незначні, порівняно з основними (не позначеними як незначні). Останній графік показує кількість змін, внесених 10% верхніх редакторів на цій сторінці, порівняно з нижчими 90%. Найкращі редактори ранжуються за кількістю вмісту, який вони додали на сторінку.

Prose

Under the "Prose" heading are various statistics about prose, sections, and references. The algorithm used to calculate prose was inspired by toolforge:prosesize. Specifically, various templates and content created by TemplateStyles , Math and Cite are excluded when counting the bytes, characters and words. The section counting includes the lead section as well, so all pages will have at least one section.

Авторство

У розділі «Авторство» показано атрибуцію авторства, що вимірюється кількістю символів, за винятком пробілів. Існує спеціальний інструмент, який показує цю саму статистику за https://xtools.wmcloud.org/authorship. Статистика базується на сервісі WikiWho. Щоб отримати докладнішу інформацію, перегляньте документацію щодо інструменту авторства.

Топ-редактори

У верхній частині редакторів відображається різна інформація про користувачів і ботів, які редагували сторінку. Є дві кругові діаграми, які порівнюють найкращі редактори за кількістю редагування та за доданим текстом. XTools не враховує облікові записи ботів як найкращий редактор. Натомість вони перераховані в таблиці списку ботів.

За кількістю редагувань

У діаграмі 10 найкращих змін за змінами порівнюється кількість редагувань, внесених кожним найкращим редактором. Відсотки, показані в дужках, відносяться до кількості редагування, внесених користувачем, по відношенню до загальної кількості змін, внесених до сторінки.

За доданим текстом

Доданий текст відноситься до будь-якого позитивного додавання вмісту, яке не було скасовано під час наступної редагування. Це пов’язано з тим, що користувачі, які борються з вандалізмом (наприклад), можуть додавати багато вмісту на сторінку, тоді як насправді вони просто скасували редагування, яка видалила багато вмісту. Виходячи з редагувань, які не були скасовані, ми маємо краще уявлення про користувачів, які зробили значний внесок.

Зауважте, однак, що інструмент «Історія сторінки» виявляє повернення лише в тому випадку, якщо це сталося під час наступного редагування, а не наступного редагування.

Кругова діаграма «10 найкращих за доданим текстом» порівнює кожного з 10 найкращих редакторів. Відсотки, показані в дужках, відносяться до кількості вмісту, який додав користувач, порівняно з усім вмістом, доданим на сторінку.

Таблиця найкращих редакторів

У першій таблиці наведено список найкращих редакторів (не-ботів) та різноманітні статистичні дані про їхній внесок на сторінку. Останні два стовпці показують спеціалізовані розрахунки. Середній час між редагуваннями – це середня кількість днів між кожним редагуванням сторінки користувачем. Це починається з дати їхнього першого редагування та дати останнього редагування сторінки. Додані (байти) – це чиста кількість байтів тексту, яку користувач додав на сторінку.

За замовчуванням відображаються лише перші 20 редакторів. Ви можете розгорнути, щоб показати всі редактори, за допомогою посилання в нижньому рядку таблиці.

Список ботів

«Список ботів» показує список усіх ботів, які редагували сторінку, упорядковані за кількістю змін. Відображається повідомлення про те, що бот більше не є ботом, і посилання на журнал прав користувача облікового запису.

Список за замовчуванням обмежений 10 кращими ботами. Ви можете розгорнути, щоб показати всіх ботів, використовуючи посилання в нижньому рядку таблиці.

Статистика за роками

У цьому розділі дані редагування розбиваються за кожним роком.

На діаграмі порівнюється кількість змін, редагування IP-адреси та незначних змін за час. Жовта лінія представляє загальний розмір статті, коли він змінювався з часом (права вісь Y позначає значення).

У таблиці наведено різноманітні статистичні дані для кожного окремого року. Журнал подій показують, які зареєстровані події відбулися протягом цього року. Типи подій, які шукає XTools, включають видалення (наприклад, сторінку було видалено, а потім відновлено), переміщення сторінок, застосовані засоби захисту та, якщо застосовна, стабільні налаштування (також відомі як захист від змін, що очікують на розгляд).

Помісячна статистика

У цьому розділі дані редагування розбиваються за кожним місяцем. Для кожного місяця показано невеликий графік, який порівнює кількість внесених змін із змінами IP та незначними змінами.

(Напів)автоматичні редагування

Тут перераховані всі відомі (напів)автоматичні інструменти, які використовувалися для редагування сторінки. Щоб отримати додаткову інформацію про те, як це працює, перегляньте документацію до інструмента «Авторедагування».

Оцінки

Деякі вікі мають систему оцінювання якості сторінки, відому як «оцінка». У цьому розділі наведено всі відомі оцінки сторінки з кожного вікі-проєкту на основі даних PageAssessments . Цей розділ не відображатиметься, якщо PageAssessments не встановлено на даній вікі.

Помилки

У цьому розділі перелічено всі проблеми зі сторінкою, які були автоматично виявлені. Це включає відсутність основних Вікіданих, таких як опис, і помилки CheckWiki, якщо вони застосовні до даної вікі. Для обох наведено таблицю з поясненнями кожної проблеми та способів її вирішення. «Пріоритет» вказує, наскільки важливо виправити дану проблему відповідно до CheckWiki, де 1 є найвищим пріоритетом. «Примітка» вказує, де у вікітексті криється проблема.