Help:Extension:WikiEditor/Попередній перегляд у реальному часі

From mediawiki.org
This page is a translated version of the page Help:Extension:WikiEditor/Realtime Preview and the translation is 81% complete.
Не плутати з Manual:Live preview.

Попередній перегляд у реальному часі (Realtime Preview) — це функція вікіредактора, яка дозволяє вам бачити попередній перегляд своїх змін у реальному часі, поки ви друкуєте. Її розробила команда Community Tech Фонду Вікімедіа у відповідь на побажання №4 в Опитуванні побажань спільноти 2021.

Використання

Спочатку переконайтеся, що увімкнено вікіредактор. Перейдіть у свої Налаштування, знайдіть рядок «Увімкнути панель редагування». Зверніть увагу, що попередній перегляд в реальному часі несумісний з Редактор вікі-тексту 2017 .

Почніть редагування. Зверніть увагу на панель інструментів, де ви побачите кнопку «Попередній перегляд». Натискання на неї активує попередній перегляд в реальному часі. Після активації поруч з редактором показуватиметься панель попереднього перегляду. Вона буде оновлюватися щоразу, як ви припинятимете набирати текст. Також ви можете навести вказівник миші на попередній перегляд і натиснути кнопку «Перезавантажити», щоб вручну завантажити зміни, або скористатися клавішею «)».

The editing and preview panes can be resized by dragging the middle dividing bar to the left or right. The height of both can also be adjusted by dragging the bottom resizing border.

Обмеження

  • Елементи з абсолютною позицією показуються відносно попереднього перегляду, а не цілої сторінки. Якщо вам треба подивитися, як ваші зміни виглядатимуть на цілій сторінці, скористайтеся звичайною кнопкою «Попередній перегляд». (phab:T310064)
  • При використанні одночасно попереднього перегляду в реальному часі і звичайного попереднього перегляду, деякі користувацькі дії, що використовують JavaScript можуть застосуватися лише до одного попереднього перегляду, а не до обох, наприклад, посилання «показати» і «сховати» на згортуваному вмісті. (phab:T307475)
  • Якщо вікно вашого браузера завузьке, функція автоматично вимикається, і вам треба буде скористатися звичайною кнопкою «Попередній перегляд», щоб побачити попередній результат своїх змін.

Hiding the button

If you do not want the "Попередній перегляд" button to appear in your toolbar, you can hide it by adding the following to your common.css:

.tool[rel="realtimepreview"] {
    display: none;
}