Категорија:Додатоци за звукоизведба

From mediawiki.org
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Category:Audio player extensions and the translation is 100% complete.
Other languages:
Bahasa Indonesia • ‎Deutsch • ‎English • ‎Türkçe • ‎dansk • ‎español • ‎français • ‎polski • ‎português • ‎português do Brasil • ‎svenska • ‎čeština • ‎български • ‎македонски • ‎русский • ‎العربية • ‎فارسی • ‎বাংলা • ‎ไทย • ‎中文 • ‎日本語 • ‎한국어

Audio player extensions содржи страници за додатоци кои вметнуваат звучни записи во викистатии. Ако сакате и да уредувате музички записи, погл. Category:Music editor extensions .

Поврзано: Споредба на додатоци за преслушување

Pages in category "Категорија:Додатоци за звукоизведба"

This category contains only the following page.