XTools/Простий лічильник

From mediawiki.org
This page is a translated version of the page XTools/Simple Counter and the translation is 100% complete.
Languages:

Простий лічильник редагування (або Простіший лічильник) — це швидкий лічильник редагування, який надає лише основну інформацію, таку як ідентифікатор користувача, групи користувачів, а також кількість поточних і видалених змін.

Так само, як і основний лічильник редагування, Simple Counter робить запити до бази даних у реальному часі. З цієї причини кількість змін у вашій системі, як показано у ваших налаштуваннях, може відрізнятися. Підрахунок системних змін – це поточний підрахунок усіх змін, зроблених користувачем (навіть якщо вони пізніше були видалені або придушені). Крім того, визначення того, що є редагуванням у вашій системі, змінилося з часом. Наприклад, перейменування сторінок зараховуються як редагування лише з червня 2017 року.

З цієї причини кількість змін у системі можна вважати приблизним, тоді як XTools є більш точним, оскільки він робить оперативні підрахунки в базі даних.

Однак якщо запитуваний користувач зробив надзвичайно велику кількість змін, з міркувань продуктивності відображається лише кількість системних змін.