XTools/Авторство

From mediawiki.org
This page is a translated version of the page XTools/Authorship and the translation is 100% complete.

Інструмент «Авторство» забезпечує визначення авторства редактора, що вимірюється кількістю символів, за винятком пробілів. Він працює на основі алгоритму WikiWho.

У формі ви можете отримати статистику авторства з останньої версії сторінки або вказати ідентифікатор версії чи дату.

Як це працює

Щоб отримати цю статистику, ми використовуємо зовнішній сервіс під назвою WikiWho У своєму алгоритмі він використовує систему на основі токенів. Як правило, токен — це слово або група синтаксису. Наприклад, {{foo}} можна розбити на токени для дужок ({{, }}) і слова foo. Кожен може мати свого автора. Отже, якщо оригінальний автор додав {foo}, забувши про зовнішні дужки, другий редактор отримує посилання на токени {{ та }}, але перший редактор зберігає авторство на foo.

Схоже, це може призвести до неточностей, але тест золотого стандарту показав, що він має 95% точність для англійської Вікіпедії, і теоретично він повинен працювати для всіх вікі.

Щоб полегшити розуміння системи, XTools включає кількість символів у токенах на наших графіках.

Підсумок

У розділі «Підсумок» перелічено статтю, про яку йдеться, і перевірену версію, а також кількість унікальних авторів і загальну кількість персонажів, які вони додали.[1]

Авторство

У цьому розділі перелічено кожного користувача за кількістю символів, які вони додали на сторінку. На графіку забарвлено лише 10 перших, решта відображаються сірим кольором.

Примітки

  1. Через систему токенізації, яку використовує WikiWho, загальна кількість символів тут може перевищувати фактичну загальну кількість символів у статті.