VisualEditor:Test

From MediaWiki.org
Jump to navigation Jump to search

WSTĘP ORAZ PORUSZANIE SIĘ PO EKSPERTYZIE[edit]

W godzinach w których nie pracuje ZOU wyznaczone osoby z podziału zadań są odpowiedzialne na obsługę zgłoszeń auto zastępczych z OC sprawcy. Dodatkowo mogą pojawić się telefony od klientów ws wynajmu z OC poza godzinami ich pracy albo kiedy nie ma nikogo wolnego z ZOU. W takich należy odszukać sprawę klienta i zapytać w jakim celu się kontaktuje. Sama obsługa ogranicza się do dwóch obowiązków:

Przypadki kiedy klient zadzwoni na infolinie: gdfgfd

- Klient zdecydował się na ryczałt ( pobieramy nr konta, właściciela konta oraz nazwę banku) i przekazanie ich do ZOU

- Klient prosi o organizacje PZ informujemy że ktoś się z nim skontaktuje w ciągu 2h (przekazujemy info do ZOU)

Hallo


Monitorowanie nowych zleceń na ekspertyzie:

VisualEditor-Parsoid - 2013-02 Metrics deck.pdf


Polega to na regularnym sprawdzaniu ekspertyzy () gdzie w godzinach pracy działu zgłoszenia szkód mogą pojawić się zlecania na organizację aut/holowania z OC sprawcy. Logowanie do ekspertyzy jest domenowe albo przez ogólnodostępny Login: 99001 oraz hasło które jest na bieżąco uaktualniane i przesyłane do wszystkich na prywatną skrzynkę. Natomiast zgodnie z ostatnimi procedurami logujemy się na własne domenowe konto.


600 px|left|link=


Aby zalogować się do ekspertyzy używamy loginu i hasła domenowego i po zalogowaniu otwiera nam się główne okno.


Żeby odnaleźć zlecenia OC należy w lewym górnym rogu wcisnąć "LOGOWANIE" następnie : "DALEJ" i "WYKAZ OT". Ostatecznie pojawi się takie okno:

Plik:WykazOT.PNG


Klikamy na strzałki na samej górze i pojawiają się zlecenia do zrobienia PO kliknięciu w dowolne z nich zależy je pobrać, aby przypisać zlecenie do siebie.

Jeśli klikniemy w pole pobierz w złym oknie zlecenie zniknie przypisane do osoby która je pobrała i trzeba będzie szukać tego zlecenia w bardziej skomplikowany sposób


Pobierz.PNG!!!! UWAGA!!!! NADAL NIE JEST NAPRAWIONY BŁĄD DOTYCZĄCY NIE WYŚWIETLANIA SIĘ ZLECEŃ U NIEKTÓRYCH OSÓB KIEDY LOGUJĄ SIĘ DOMENOWO, NALEŻY WTEDY ZALOGOWAĆ SIĘ LOGINEM OGÓLNODOSTĘPNYM.