Візуальний редактор/Бета-функції/Мова

From mediawiki.org
This page is a translated version of the page VisualEditor/Beta Features/Language and the translation is 100% complete.
VisualEditor-logo.svg
Будь ласка, не забувайте завжди переглядати зміни перед збереженням при використанні експериментальних функцій.

Ви можете увімкнути плагін для Візуального редактора, що дозволить Вам визначати та змінювати налаштування мови для виділеного тексту в рамках програми Beta Features. Це робиться для збору відгуків від користувачів, перед тим, як вмикати цю функцію для усіх користувачів Візуального редактора — аби виправити всі ймовірні баґи у цьому плагіні перед його впровадженням.

Після увімкнення, Ви побачите новий елемент у розділі «Більше» у меню стилів на панелі інструментів. Цей елемент зараз носить назву «Мова», а замість іконки у нього символи «Aあ». Також, вже наявний текст із налаштуваннями мови буде виділений блідим сірим кольором, і над ним з'являтиметься іконка, коли користувач наведе на нього курсор.

Клацання на іконці викличе спливне вікно для налаштування інформації щодо мови, або ж зміни її, якщо вона вже присутня. Для цього використовується той же інтерфейс, що й для Універсального мовного селектора — це дозволяє змінювати мову (напр., встановлювати арабську мову – lang="ar" у вікірозмітці), а також, за потреби, напрямок (напр., запускати перемикач напрямку письма, на кшталт dir="ltr" у вікірозмітці).

Якщо Ви маєте якісь відгуки стосовно редагування налаштувань мови, будь ласка, залиште коментар на сторінці обговорення, повідомивши про виявлені проблеми, висловивши запитання чи пропозиції.