Topic on User talk:Baris6161TURK

Jump to navigation Jump to search
Evrifaessa (talkcontribs)

Baran, Barış, ya da adın her neyse bilmiyorum. Robot çeviri yapmayı bırak. Eklediğin Türkçe çeviriler rezalet bir durumda, TranslateWiki'den engellenince buraya geçmişsin ve robot çeviriye devam ediyorsun. Kimsenin işine yaramıyor bu tip çeviriler, lütfen dur artık!

Baris6161TURK (talkcontribs)

Ben makine yapmıyorum ki. Ben translatewiki de çeviri yapmıyorum. Ben buraya işimi yapmaya çalışıyorum. Belki de yazım hatalarım var. Lütfen bana böyle sorularla sormayın. Ben yalnızca işimi yapıyorum.

Evrifaessa (talkcontribs)

Mesaj sayfasında bile robot çeviri kullandığın belli oluyor. Ne işini yapıyorsun, kim verdi sana bu işi? Yaptığın çeviriler yarardan çok zarar getiriyor, üstelik daha önce onlarca kez uyarıldın.

Baris6161TURK (talkcontribs)

Bana neden bu sorularla konuşuyorsun? Onlar bana saygı duyabiliyor, ancak sen beni saygı duyamıyormuşsun gibisin. Heralde benim İngilizcem iyi olabiliyormuş. Neyse, ben bu vikiye fazla önem veriyorum ve bakım olarak da düzeltebiliyorum. Bu işi kaybetmem.

Evrifaessa (talkcontribs)

Bak Barış, Türkçe bilmeyen insanlar senin robot çeviri yaptığını fark etmiyor ama Türkçe bilen biz bariz bir şekilde çevirileri okurken hatalı olduklarını ve robot çeviriden ibaret olduklarını anlayabiliyoruz. Dokümantasyonları robot çeviriyle çevirmen bize sıkıntıdan başka bir şey getirmiyor. TranslateWiki'de yaptığın "çevirilerin" aynısına burada da devam ediyorsun. Seni son kez uyarıyorum. Durmazsan durumu şikâyet sayfasına taşıyacağımı da bilmeni isterim.

Baris6161TURK (talkcontribs)

Sanırım beni sevmiyorsun. Yabancılar bile bana iyi niyet ediyor. Türkler de hiçbir saygım gelmedi. Neyse, konuyu kapatıyorum.