Читання/Веб/Стаціонарні покращення/Третє випробування прототипу

From mediawiki.org
This page is a translated version of the page Reading/Web/Desktop Improvements/Third prototype testing and the translation is 96% complete.

Інструкції

 1. Будь ласка, відкрийте прототип у новій вкладці (на стаціонарному комп'ютері чи ноутбуці).
 2. Створіть новий розділ на цій сторінці використовуючи форму нижче (її буде попередньо заповнено із запитаннями, на які треба відповісти).
 3. Заповніть Ваші відгуки про прототип в новоствореному розділі.


ⓘ Якщо Ви надаєте перевагу надіслати відгуки поштою, будь ласка, надішліть їх Ользі Васільєвій за адресою olga@wikimedia.org.

⚠ Пам'ятайте, що оскільки це прототип, більшість посилань не працюватимуть, а також, що можуть бути деякі інші помилки або приклади дивної поведінки, на які Ви наштовхнетесь.

⚠ На жаль, «форма для нового розділу» не сумісна з Візуальним редактором. Якщо Ви використовуєте Візуальний редактор, будь ласка, створіть новий розділ вручну та перекопіюйте туди питання для відгуку (перелічені нижче).

⚠ Під час тестування ми б хотіли, щоб ви зосередилися на новій презентації змісту. Проте відгуки та ідеї всіх типів і щодо будь-якої функціональності також вітаються.

Попередній перегляд запитань для відгуку

 1. Повільно прокручуйте сторінку вниз. Що ви помічаєте? Що ви думаєте про цей досвід? Спробуйте кілька різних статей.
 2. Чи корисний для вас показаний тут зміст? Як використання цього змісту змінить ваш досвід читання або редагування сторінки?
 3. У змісті виберіть піктограму «шестерні», а потім установку із позначкою «розгорнути всі розділи за замовчуванням». Зверніть увагу на зміну налаштувань у поданні. Які ваші думки щодо цього?
 4. Перейдіть на сторінку обговорення цієї статті. Що ви помітили щодо змісту на цій сторінці? Як можна покращити цей дизайн спеціально для сторінок обговорення?
 5. Створюючи зміст, ми хочемо переконатися, що у нас є версія, яка працює для меншої роздільної здатності екрана. Перегляньте ідею, представлену нижче. Які ваші думки щодо цього рішення?
 6. (Необов’язково, якщо у вас є час) Перейдіть до цієї сторінки. Виберіть піктограму «шестерні» у змісті. Експериментуйте з деякими іншими доступними тут налаштуваннями. Що ви думаєте про ці? Чи вважаєте ви щось особливо корисним?
 7. Деякі сторінки наразі містять спеціальні конфігурації для змісту («чарівні слова»). Як ви думаєте, чи є спосіб включити це в поточний дизайн? Якщо так, то як?
 8. Будь ласка, додайте остаточні думки, ідеї чи запитання.

Ми тестуємо нову позицію для змісту. Нижче наведено список різних конфігурацій, які ми рекомендуємо вам спробувати.

 • Розгортати розділ, коли я прокручую до нього
 • Розгорнути всі розділи за замовчуванням
 • Кількість розділів
 • Не обертайте заголовки розділів (натомість використовуйте три крапки)

Feedback