Reading/Web/Desktop Improvements/Fourth prototype testing/feedbackform/pl

From mediawiki.org
 1. Znajdź linki "Linkujące" i "Pobierz jako PDF". Jeżeli nie możesz ich znaleźć, daj nam znać.
  ...
 2. Przenieśliśmy narzędzia strony na prawo (równolegle do sidebara). Co sądzisz o nowej lokalizacji tych narzędzi? Jeśli ci się nie podoba, powiedz nam, dlaczego nie i co wolisz?
  ...
 3. Skoncentruj się na nowym sidebarze nad nowym spisem treści. Jak wspomnieliśmy we wstępie, podzieliliśmy stary sidebar na dwa menu: nawigację wiki i narzędzia strony. Co myślisz o tym podziale? Czy uważasz, że jakieś linki znajdują się nie w tym menu, w którym powinny? Czy brakuje jakichś linków?
  ...
 4. Spróbuj zwinąć, a następnie przypiąć nawigację wiki (stary sidebar). Co myślisz? Czy uważasz, że to menu powinno być domyślnie rozwinięte, czy zwinięte? Pamiętaj, że stan menu będzie się utrzymywał między stronami. Jeśli je zwiniesz, pozostanie zwinięte, kiedy wejdziesz na inną stronę.
  ...
 5. Spróbuj zwinąć, a następnie przypiąć narzędzia strony. Co myślisz?
  ...
 6. Odwróciliśmy również kolejność paska tytułu strony i paska narzędzi/zakładek (tytuł strony jest nad zakładkami). Co myślisz o tym nowym ustawieniu? Masz jakieś obawy?
  ...
 7. Czy często korzystasz z narzędzi dla zaawansowanych użytkowników? Jeśli nie, możesz pominąć to pytanie. Jeśli tak, kliknij pole wyboru w prawym dolnym rogu o nazwie „Zaawansowane narzędzia”, aby włączyć je w prototypie. Zobaczysz listę linków inspirowanych MoreMenu. Co sądzisz o umieszczeniu tych linków w jednym menu z narzędziami strony? Jeśli ci się to nie podoba, powiedz, dlaczego nie i co wolisz?
  ...
 8. Przejdź do strony dyskusji. Czy ważne jest, aby mieć identyczny dostęp do narzędzi strony na stronach dyskusji? Czy powinno być inaczej? Jeśli tak, jak myślisz, co powinniśmy zrobić z narzędziami stron na stronach dyskusji?
  ...
 9. Jak szeroki jest zwykle twój ekran? Czy zwężasz okno, kiedy robisz coś w projektach Wikimedia, żeby patrzeć na kilka okien jednocześnie? Jeżeli tak, jakie masz wrażenia ze zwężonego okna?
  ...
 10. Dodaj inne końcowe przemyślenia, pomysły lub pytania.
  ...