Podręcznik:FixDoubleRedirects.php

From MediaWiki.org
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Manual:FixDoubleRedirects.php and the translation is 71% complete.

Outdated translations are marked like this.
Other languages:
English • ‎polski • ‎português do Brasil • ‎日本語

Szczegóły

Plik fixDoubleRedirects.php jest skryptem konserwacyjnym zlokalizowanym w katalogu maintenance, który może zostać wykorzystany do poprawienia podwójnych przekierowań. Edycje będą przypisane do użytkownika o nazwie podanej w komunikacie Double-redirect-fixer (Wikipedysta:Naprawiacz_przekierowań na polskich wiki jako domyślna). Edycje wykonane tym skryptem nie pokazują się w ostatnich zmianach, ale wyświetlają się na liście edycji dokonanych przez tego użytkownika. Opis edycji pochodzi z komunikatu Double-redirect-fixed-maintenance.

The edits will be attributed to the user named in the Double-redirect-fixer message (User:Redirect fixer on English wikis by default). Edits made by this script are not shown on Special:RecentChanges, but they do appear in that user's contributions. The edit summary comes from the Double-redirect-fixed-maintenance message.

Ten skrypt został wprowadzony w MediaWiki 1.18 (r81408) i został napisany dla tej wersji. Po wersję skryptu, która uruchamia się na starszych wersjach MediaWiki (testowane na 1.16), zajrzyj tutaj.

Użycie

Opcja/Parametr Opis
--async Nie naprawiaj nic bezpośrednio, tylko zakolejkuj zadanie
--dry-run Wykonaj uruchomienie na sucho, niczego nie naprawiaj
--title=page Napraw tylko przekierowania prowadzące do podanej strony

Zobacz też