Jump to content

Pagalba: Peržiūrėkite šaltinį

From mediawiki.org
This page is a translated version of the page Help:View source and the translation is 100% complete.
PD Pastaba: redaguodami šį puslapį, sutinkate, kad Jūsų indėlis būtų susietas su CC0 licencija. Daugiau informacijos apie tai rasite Viešosios srities pagalbos puslapiuose. PD

Kai puslapis yra apsaugotas , jį redaguoti gali tik tam tikri vartotojai. Pusiau apsauga blokuoja IP adresus ir naujus vartotojus, o visa apsauga riboja redagavimą iki administratorių . Kai užblokuotas, vartotojai negali redaguoti puslapio, o mato Žiūrėti kodą parinktį. Nepaisant to, kokio lygio saugumas puslapis yra, visi vartotojai gali pamatyti šaltinį pasirinkdami Žiūrėti kodą, kur paprastai rodomas redakcijos lentelė. Tai leidžia bet kam kopiruoti ir patikrinti puslapio wikitextą, tačiau jokių pakeitimų negalima padaryti.

Žiūrėti kodą pasirodo ne tik kai redaguoti yra ribojamas dėl puslapų apsaugos arba blokavimo, bet ir kai vartotojams trūksta editinterface leidimo, pavyzdžiui, bandydami redaguoti puslapį MediaWiki pavadinimų erdvėje.

Kartais kūrėjai užrakina duomenų bazę, kad galėtų prižiūrėti arba kai atsarginis serveris turi pasivyti darbo eilę , todėl Žiūrėti kodą funkcija gali būti taikogma visiems.

Toliau nurodyta, kaip paprastai atrodo apsaugoto puslapio Žiūrėti kodą: