Зростання/Новини/17

From mediawiki.org
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Growth/Newsletters/17 and the translation is 100% complete.
Other languages:
English • ‎Tiếng Việt • ‎Türkçe • ‎français • ‎polski • ‎português do Brasil • ‎čeština • ‎русский • ‎українська • ‎العربية • ‎বাংলা • ‎日本語
Growth team logo - Icon only.svg

Ласкаво просимо до сімнадцятого випуску новин Команди зростання!

Мета Команди зростання — працювати над змінами програмного забезпечення, які допомагають утримувати нових дописувачів у проектах Вікімедіа середнього розміру.

Структуровані завдання

Додати посилання: команда продовжує розробляти своє перше «структуроване завдання», яке розбере на окремі цеглинки процес додавання вікіпосилань у статті і надасть новачкам алгоритм визначення слів і словосполучень, які можна зробити посиланнями.

Додати зображення: вже в процесі розробки свого першого структурованого завдання ми думаємо про наступне. «Додати зображення» — це структуроване завдання, в якому новачкам пропонуватимуть зображення з Вікісховища, які можна додати до неілюстрованих статей. Це амбітна ідея, яка має врахувати багато деталей. Ми вже багато чого дізналися від членів спільноти і заохочуємо всіх переглянути сторінку проєкту та приєднатися до обговорення.

Рухаємося вперед: більше вікі отримають ці функції

Минулого листопада Команда зростання опублікувала аналіз впливу завдань для новачків. Ми оголосили свій висновок про те, що функції Зростання, а особливо завдання для новачків, ведуть до збільшення кількості редагувань від новачків. Завдяки цим результатам ми переконані, що усі Вікіпедії мають впровадити ці функції.

Ми почали зв'язуватися з іншими вікі щодо впровадження функцій, включно з Вікіпедіями усіх розмірів. Бенгальська Вікіпедія почала використовувати функції Зростання нещодавно, а данська, тайська, індонезійська та румунська Вікіпедії почнуть зовсім скоро. Будь ласка, зв'яжіться з нами, якщо у вас є запитання щодо розгортання цих функцій.

Ми шукаємо перекладачів, які можуть допомогти перекласти інтерфейс. Переклад здійснюється на Translatewiki.net (там потрібен інший обліковий запис, не вікімедійний). Спільноти, які вже мають впроваджені функції Зростання, запрошуємо перевірити наявні переклади. Перегляньте переклади тут.

Тестування варіантів

Як згадувалося у нашій попередній розсилці новин, ми провели тестування двох варіантів домашньої сторінки новачка, в намаганні знайти ту версію, використовуючи яку новачки частіше завершують пропоновані редагування. Ми завершили свій експеримент і дізналися, що один з варіантів забезпечує більше редагувань у стаціонарній версії, а інший — більше редагувань у мобільній версії. Тому ми впровадимо найсильніші варіанти для кожної платформи для усіх новачків.

Новини для наставників

Панель наставника: ми проінтерв'ювали наставників з кількох спільнот в рамках планування функції панелі наставника, яка допомагатиме наставникам слідкувати за прогресом своїх підопічних. Запрошуємо усіх наставників ділитися своїми думками щодо того, які інструменти їм допоможуть.

Магічне слово для наставників: тепер можна скористатися магічним словом, {{#mentor}}, щоб вивести ім'я наставника певного новачка. Це можна використовувати у вітальних повідомленнях, юзербоксах тощо.

Запитання довідкової панелі звернені до наставників: у більшості вікі запитання, які новачки ставлять через довідкову панель, опиняються на спільній сторінці допомоги. Ми поекспериментували у чеській Вікіпедії і натомість відсилали ці запитання наставникам. Це спрощує досвід новачків і призвело лише до зростання кількості запитань з близько 30%. Ми апробували цю зміну в арабській, бенгальській, французькій та в'єтнамській Вікіпедіях, і встановлюємо це за замовчуванням.

Новини Команди зростання підготувала Команда зростання й опублікував ботЗалишити відгукПідписатися або відписатися.