Growth/Newsletters/15

From mediawiki.org
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Growth/Newsletters/15 and the translation is 100% complete.
Other languages:
English • ‎Tiếng Việt • ‎Türkçe • ‎français • ‎polski • ‎čeština • ‎العربية • ‎日本語

Vítejte v patnáctém newsletteru týmu Growth!

Předmětem práce týmu Growth je pracovat na změnách v software, které pomohou udržet si více přispěvovatelů ve středněvelkých projektech Wikimedia.

Varianty C a D byly nasazeny

Varianta D v portugalské Wikipedii

Varianty C a D jsou dva nové vzhledy domovské stránky. Doufáme, že zvýší množství uživatelů, kteří se věnují editačním tipům. Oba dva nové vzhledy jasně naznačují, že editační tipy jsou místem, kde by nováčci měli začít. Vyskytují se v nich drobné rozdíly v tom, jak fungují, protože chceme otestovat, která verze je lepší. Nasadili jsme tyto verze 19. října; polovina nováčků dostává každou z variant. Po zhruba pěti týdnech data z testu zanalyzujeme. Naším cílem je zjistit, která z verzí pomáhá nováčkům dokončit více editačních tipů. Identifikujeme lepší variantu, a poté ji nasadíme pro všechny nováčky.

Strukturované odkazy: přidání odkazu

Koncept A pro přidání odkazu.

Jak jsme již zmínili v předchozím newsletteru, tým Growth pracuje na první strukturované editaci: přidání odkazu. Po konzultaci s komunitou na designu této funkcionality jsme provedli uživatelské testování s uživateli mobilní verze. Rozhodli jsme se, že nadále budeme v projektu pokračovat s konceptem A. Nyní vyvíjíme backend pro tuto funkci. Následně bude probíhat uživatelské testování pro desktopovou verzi.

Zjistěte více o našich poznatcích.

Novinky z komunity

Newsletter týmu Growth připravovaný týmem Growth a rozesílaný botemDejte nám zpětnou vazbuPřihlašte nebo odhlašte se k odběru.