Розширення:Перейменувати користувача

From mediawiki.org
This page is a translated version of the page Extension:Renameuser and the translation is 88% complete.
Outdated translations are marked like this.
This extension was merged into MediaWiki Core starting with version 1.40 and is no longer bundled starting with that version. It was bundled with MediaWiki from versions 1.18 to 1.39. See task T27482 for more information.
Довідка про розширення MediaWiki
Renameuser
Статус релізу: стабільний
Реалізація User identity , Спеціальна сторінка , Хук
Опис Надає спеціальну сторінку, яка дозволяє перейменовувати облікові записи користувачів
Автор(и) Ævar Arnfjörð Bjarmasonобговорення
Найновіша версія Постійне оновлення
MediaWiki <= 1.39.x
Зміни в БД No
Ліцензія GNU General Public License 2.0 or later
Завантажити
README
Quarterly downloads 228 (Ranked 35th)
Public wikis using 2,792 (Ranked 182nd)
Translate the Renameuser extension if it is available at translatewiki.net
Issues Open tasks · Report a bug

Renameuser надає спеціальну сторінку, яка дозволяє авторизованим користувачам перейменувати свої облікові записи Це призведе до оновлення історій сторінок і тому подібному Якщо ви хочете перейменувати обліковий запис «на» іншого, вже існуючого, вам знадобиться розширення, яке коштує User Merge and Delete .

Встановлення

 • Завантажте і розмістіть файли в каталозі з назвою Renameuser у вашій extensions/ папці.
 • Додайте такий код унизу вашого LocalSettings.php :
  wfLoadExtension( 'Renameuser' );
  
 • Yes Готово – Перейдіть до Special:Version вашої вікі, щоб переконатися, що розширення встановлено успішно.

Використання

 1. Як бюрократ, перейдіть на сторінку Special:RenameUser
 1. Введіть ім'я користувача, яке буде перейменовано, і бажане нове ім'я, увімкніть параметри для переміщення сторінок користувача/розмов і їх підсторінок, а також створіть перенаправлення за бажанням та натисніть «Ок»

Користувача буде перейменовано, і (якщо буде позначено відповідну опцію) буде переміщено на його сторінку, сторінку обговорення користувача та всі їхні підсторінки.

Здатність цього розширення переміщати підсторінки користувачів не залежить від «move-subpages» userright. Кількість переміщених підсторінок не обмежується параметром $wgMaximumMovedPages . Розширення також перемістить всі css, js і захищені переміщенням сторінки.

Можна надати іншим групам право перейменувати користувачів, наприклад:

$wgGroupPermissions['sysop']['renameuser'] = true;

Примітки

 • Якщо встановлено Розширення:CentralAuth , то ви отримаєте попередження, а якщо ви спробуєте перейменувати локального користувача з облікового запису, приєднаного до глобального облікового запису, або до імені користувача, зарезервованого глобальним обліковим записом; буде встановлено прапорець для перейменування (це вимагає обережності). Можливо, вам слід використати вбудовані Special:GlobalRenameUser і Special:GlobalRenameRequest/Special:GlobalRenameQueue у CentralAuth.
 • Ви не зможете перейменовувати користувачів до недійсних імен користувачів (що не співпадає з іменами користувачів, які відповідають чорному списку, але включають, наприклад, зарезервовані імена користувачів ).
 • Через помилку ви не можете перейменувати той самий обліковий запис, у якому ви виконуєте перейменування (завдання T267477). Використовуйте скрипт обслуговування командного рядка для перейменування або використовуйте інший обліковий запис для перейменування.

Технічні примітки

Це розширення вводить і викликає гачок RenameUserComplete для повідомлення інших розширень перейменувань користувачів.

Часті запитання

Кількість сторінок користувача, які вичерпали час, перевищили їх з користувача: підписка користувача/користувача… до користувача: B/subpage… Що мені робити зараз?

Ви не можете виправити ситуацію, негайно намагаючись знову перейменувати користувача A на користувача B, оскільки він просто скаже: «Користувач» User A «не існує.» Щоб виправити ситуацію, перейменуйте користувача B на користувача A, після того як ви знімете прапорець «Перемістити сторінки користувача та сторінки розмови (та їх підсторінки) до нового імені». Потім перейменуйте користувача А на користувача В знову, на цей раз залишивши поле «Перемістити сторінки користувача та розмови (та їхні підсторінки) до нового імені» позначено. Перенесення сторінки буде відновлено там, де було зупинена.