Розширення:Перейменувати користувача

From mediawiki.org
This page is a translated version of the page Extension:Renameuser and the translation is 97% complete.
Outdated translations are marked like this.
Це розширення постачається з MediaWiki 1.18 і вище. Отже, вам не треба завантажувати його знову. Проте ви все одно повинні дотримуватися інших наданих інструкцій.
Довідка про розширення MediaWiki
OOjs UI icon advanced-invert.svg
Renameuser
Статус релізу: стабільний
SpecialRenameuser.png
Реалізація User identity , Спеціальна сторінка , Хук
Опис Надає спеціальну сторінку, яка дозволяє перейменовувати облікові записи користувачів
Автор(и) Ævar Arnfjörð Bjarmasonобговорення
Найновіша версія Постійне оновлення
MediaWiki 1.25+
PHP 5.4+
Зміни в БД No
Ліцензія GNU General Public License 2.0 or later
Завантажити
README
Translate the Renameuser extension if it is available at translatewiki.net
Issues Open tasks · Report a bug

Renameuser надає спеціальну сторінку, яка дозволяє авторизованим користувачам перейменувати свої облікові записи Це призведе до оновлення історій сторінок і тому подібному Якщо ви хочете перейменувати обліковий запис «на» іншого, вже існуючого, вам знадобиться розширення, яке коштує User Merge and Delete .

Встановлення

 • Завантажте і розмістіть файли в каталозі з назвою Renameuser у вашій extensions/ папці.
 • Додайте такий код унизу вашого $LocalSettings:
  wfLoadExtension( 'Renameuser' );
  
 • Yes Готово – Перейдіть до Special:Version вашої вікі, щоб переконатися, що розширення встановлено успішно.

Користувачам, які використовують MediaWiki 1.24 або раніші:

Наведені вище інструкції описують новий спосіб встановлення цього розширення за допомогою wfLoadExtension(). Якщо вам треба встановити це розширення на попередніх версіях (MediaWiki 1.24 і раніші), замість wfLoadExtension( 'Renameuser' ); вам потрібно використати:

require_once "$IP/extensions/Renameuser/Renameuser.php";

Використання

 1. Як бюрократ, перейдіть на сторінку Special:RenameUser
 1. Введіть ім'я користувача, яке буде перейменовано, і бажане нове ім'я, увімкніть параметри для переміщення сторінок користувача/розмов і їх підсторінок, а також створіть перенаправлення за бажанням та натисніть «Ок»

Користувача буде перейменовано, і (якщо буде позначено відповідну опцію) буде переміщено на його сторінку, сторінку обговорення користувача та всі їхні підсторінки.

Здатність цього розширення переміщати підсторінки користувачів не залежить від «move-subpages» userright. Кількість переміщених підсторінок не обмежується параметром $wgMaximumMovedPages . Розширення також перемістить всі css, js і захищені переміщенням сторінки.

Можна надати іншим групам право перейменувати користувачів, наприклад:

$wgGroupPermissions['sysop']['renameuser'] = true;

Примітки

 • Якщо встановлено Розширення:CentralAuth , то ви отримаєте попередження, а якщо ви спробуєте перейменувати локального користувача з облікового запису, приєднаного до глобального облікового запису, або до імені користувача, зарезервованого глобальним обліковим записом; буде встановлено прапорець для перейменування (це вимагає обережності). Можливо, вам слід використати вбудовані Special:GlobalRenameUser і Special:GlobalRenameRequest/Special:GlobalRenameQueue у CentralAuth.
 • Ви не зможете перейменовувати користувачів до недійсних імен користувачів (що не співпадає з іменами користувачів, які відповідають чорному списку, але включають, наприклад, зарезервовані імена користувачів ).
 • Через помилку ви не можете перейменувати той самий обліковий запис, у якому ви виконуєте перейменування (завдання T267477). Використовуйте скрипт обслуговування командного рядка для перейменування або використовуйте інший обліковий запис для перейменування.

Технічні примітки

Це розширення вводить і викликає гачок RenameUserComplete для повідомлення інших розширень перейменувань користувачів.

Часті запитання

Кількість сторінок користувача, які вичерпали час, перевищили їх з користувача: підписка користувача/користувача… до користувача: B/subpage… Що мені робити зараз?

Ви не можете виправити ситуацію, негайно намагаючись знову перейменувати користувача A на користувача B, оскільки він просто скаже: «Користувач» User A «не існує.» Щоб виправити ситуацію, перейменуйте користувача B на користувача A, після того як ви знімете прапорець «Перемістити сторінки користувача та сторінки розмови (та їх підсторінки) до нового імені». Потім перейменуйте користувача А на користувача В знову, на цей раз залишивши поле «Перемістити сторінки користувача та розмови (та їхні підсторінки) до нового імені» позначено. Перенесення сторінки буде відновлено там, де було зупинена.